دانلود بدون پول فیلم یادگرفتن پباده سازی وبسایت به لهجه پارسی

يکشنبه 16 مهر 1396
Array
نسرین معین
30: تعداد بازدید

دانلود بدون پول فیلم یادگرفتن پباده سازی وبسایت به لهجه پارسی
آموزش پباده سازی تارنما + کسب درآمد

در‌این فیلم به شما خوا هیم اظهار‌کرد که به چه شکل در کمترین زمان بصورت اصولی پباده سازی تارنما را بیاموزید . با طریقه کسب درآمد از تارنما و شبکه‌های‌اجتماعی آشنا خواهید شد . فیلم را دانلود کرده و حتما ملاحظه کنید . طراحی سایت در مشهد

دانلود مجانی فراگیری پباده سازی وبسایت + کسب درآمد
یادگرفتن پباده سازی وب سایت – بخش 1 :

این فیلم های آموزشی جزئی از پکیج فراگیری پباده سازی قالب وبسایت ( و پکیج طلایی ) هست . پکیج طلایی شیرازلرن فقط منبع آموزشی در کشور ایران است که بتوانید پباده سازی وب سایت را به سادگی و در کوتاهترین زمان بیاموزید . این فراگیری ها فوق العاده روان هست . پکیج طلایی شیرازلرن دربرگیرنده 87 ساعت فراگیری اثر گذار و بیش تر از 34 پروژه و دهها نمونه و مینی پروژه است .

دانلود بدون‌پول فیلم یادگرفتن پباده سازی وبسایت بخش 1
یادگرفتن پباده سازی وبسایت – بخش 2 :

برای پباده سازی وبسایت می‌توانید از قابل انعطاف افزارهای NOTEPAD++ , PHPSTORM استفاده کنید . سفارش می‌کنم ابتدا با NOTEPAD++ عمل فرمائید تا دستورها را خوب تر یاد بگیرید . زیرا PHPSTORM به شما در پباده سازی وب سایت یاری می نماید . در فیلم زیر با یکسری امر اصلی در HTML آشنا می‌شوید . انگیزه از دانلود بدون پول فیلم ها این است که شما متوجه گردید چقدر فراگیری های شیرازلرن روان میباشد و می‌توانید براحتی پباده سازی وبسایت را یاد بگیرید . در‌این فیلم بدون پول شما با تگ P و تگ pre و h1 – h6 و روش رفع انواع پارسی نویسی با تگ متای charset آشنا می‌شوید . مباحثی درخصوص سئو هم گفته میگردد .

دانلود مجانی فیلم یادگرفتن پباده سازی تارنما بخش 2
کسب درآمد از وبسایت و ایده یابی و نکات حیاتی :

آیا می‌دانید هزینه پباده سازی یک تارنما بوسیله شرکتهای دارای اعتبار بین 2 تا 30 میلیون تومان است . آیا می‌دانید فارغ از هیچ تجربه ای میتوانید کسب و عمل اینترنتی فعال سازی نمایید؟ در‌این فیلم مباحث مهمی ابلاغ می‌شود .

دانلود بدون پول فیلم کسب درآمد از تارنما و ایده یابی و نکات دارای اهمیت
فراگیری پباده سازی وبسایت – بخش 3 :

درین فیلم با طرز قرار دادن عکس در صفحه های اینترنت آشنا میشوید . همه مباحثی که می بایست در زمینه‌ی عکس ها بدانید از میزان عکس , توضیحات و غیره و همینطور تاثیر عکس روی سئو دعوا شده‌است . همینطور در خصوص لینک و پیوند ها در وب سایت دعوا کرده ایم . پیوند ها یکی‌از مباحث با اهمیت در پباده سازی تارنما می‌باشد . برای استفاده از لینک و پیوند ها از تگ a استفاده میکنیم . فیلم زیر را دانلود فرمائید .

دانلود مجانی فیلم فراگیری پباده سازی وبسایت بخش 3
فراگیری پباده سازی وبسایت – بخش 4 :

در‌این فیلم راجع‌به css سخن میکنیم . سی اس اس یک کدام از مباحث حیاتی در پباده سازی وبسایت می‌باشد . زیباسازی تارنما با سی اس اس انجام می گردد پس این فیلم را با توجه ملاحظه کنید . فراگیری های پباده سازی تارنما شیرازلرن زیاد روان است . ما در باب سی اس اس در فصل های آتی بصورت مفصل مشاجره خوا هیم کرد . در‌این فیلم یاد میگیرید که چه‌طور رنگ دورنما و رنگ نوشته را عوض کنید . همینطور عمل با فونت ها را خواهید آموخت .

دانلود مجانی فیلم فراگیری پباده سازی تارنما بخش 4
یادگرفتن پباده سازی تارنما – بخش 5 :

در‌این فیلم با یک سری تگ اصلی در اچ تی ام ال آشنا میشوید . این تگ ها در پباده سازی وب سایت حساس می‌باشند . تگ های b - strong - em - i - sub - sup - small - mark - del - ins هستند . بعضا از تگ هابا نیز شباهت هایی دارا‌هستند ولی هر یک از تگ ها معنای خاصی دارا‌هستند و می بایست در جای دلخواه خویش استفاده شوند . این فیلم را بصورت مجانی دانلود فرمائید .

دانلود بدون پول فیلم یادگرفتن پباده سازی وبسایت بخش 5
فراگیری پباده سازی وب سایت – بخش 6 :

در‌این فیلم با تگ های حیاتی اچ تی ام ال آشنا می‌شوید و روش استفاده از آن را در پباده سازی سایت یاد خواهید گرفت . تگ های blockquote - abbr - bdo - dir و همینطور با راست چین کردن کاغذ آشنا می‌شوید . صفحه ها وبسایت های پارسی می بایست راست چین باشند . همینطور مطالبی را راجع به پیوند ها و پاراگراف ها یاد خواهید گرفت . همه فیلم ها به لهجه پارسی می‌باشد . فیلم زیر را بصورت بدون‌پول دانلود نمائید .

دانلود مجانی فیلم فراگیری پباده سازی وب سایت بخش 6
فراگیری پباده سازی وبسایت – بخش 7 :

درین بخش از از یادگرفتن پباده سازی وبسایت , به سراغ پباده سازی قالب تارنما می‌رویم و با تگ های حیاتی html و امرها css آشنا می شویم . نکته قابل توجه این است که حتما عملکرد نمائید فراگیری های پروژه محور مارا هم استفاده نمائید تا طریق ساخت قالب وب سایت را بیاموزید . این فراگیری جزئی از یادگرفتن پباده سازی قالب وبسایت شیرازلرن ( و پکیج طلایی ) می‌باشد . یادگرفتن های شیرازلرن فراوان روان بوده و براحتی خواهید آموخت .

دانلود بدون پول فیلم فراگیری پباده سازی وب سایت بخش 7
فراگیری پباده سازی تارنما – بخش 8 :

در‌این بخش از از یادگرفتن پباده سازی وب سایت , به سراغ پباده سازی قالب تارنما میرویم و با تگ های حیاتی html و دستورها css آشنا می شویم . نکته حائض اهمیت این است که حتما عملکرد فرمائید فراگیری های پروژه محور ما‌را هم استفاده فرمایید تا طریق ساخت قالب وبسایت را بیاموزید . این فراگیری جزئی از یادگرفتن پباده سازی قالب وب سایت شیرازلرن ( و پکیج طلایی ) است . فراگیری های شیرازلرن فراوان روان بوده و براحتی خواهید آموخت .

دانلود مجانی فیلم یادگرفتن پباده سازی وبسایت بخش 8
یادگرفتن پباده سازی تارنما – بخش 9 :

برای یادگیری پباده سازی وبسایت ابتدا می بایست پباده سازی قالب تارنما را بیاموزید . برای این فعالیت می بایست به ترتیب : یادگرفتن html - فراگیری css - فراگیری html5 - فراگیری css3 را بیاموزید . بعداز یادگرفتن , حتما بایستی یک‌سری پروژه را عمل نمایید ( تعدادی قالب پباده سازی فرمائید ) تا عالی یاد بگیرید . یادگرفتن html , css به تنهایی کفایت نمیکند . زیرا می بایست روش استفاده از کدها را در تارنما بدانید . در پکیج فراگیری پباده سازی قالب تارنما شیرازلرن 7 پروژه آورده شده‌است تا هنرجو یاد بگیرد به چه شکل قالب تارنما را پباده سازی کند . فراگیری های شیرازلرن فراوان روان است . یک‌سری نصیب از یادگرفتن در‌این ورقه قرار داده شده‌است که می‌توانید به بدون‌پول دانلود فرمایید . همه فراگیری ها به لهجه پارسی است .

دانلود مجانی فیلم فراگیری پباده سازی تارنما بخش 9
فراگیری پباده سازی وب سایت – بخش 10 :

برای یادگیری پباده سازی وبسایت ابتدا می بایست پباده سازی قالب وب سایت را بیاموزید . برای این عمل می بایست به ترتیب : یادگرفتن html - فراگیری css - یادگرفتن html5 - فراگیری css3 را بیاموزید . بعد از یادگرفتن , حتما می بایست یک سری پروژه را عمل فرمائید ( یک‌سری قالب پباده سازی فرمائید ) تا عالی یاد بگیرید . فراگیری html , css به تنهایی کفاف نمی دهد . زیرا می بایست روش استفاده از کدها را در تارنما بدانید . در پکیج یادگرفتن پباده سازی قالب وب سایت شیرازلرن 7 پروژه آورده شده‌است تا هنرجو یاد بگیرد چه گونه قالب وبسایت را پباده سازی کند . فراگیری های شیرازلرن مضاعف روان است . یک‌سری نصیب از یادگرفتن درین ورقه قرار داده شده‌است که میتوانید به مجانی دانلود فرمایید . کلیه یادگرفتن ها به گویش پارسی می‌باشد .

دانلود مجانی فراگیری پباده سازی وب سایت
فراگیری پباده سازی تارنما – بخش 11 :

برای یادگیری پباده سازی تارنما ابتدا بایستی پباده سازی قالب وب سایت را بیاموزید . برای این فعالیت بایستی به ترتیب : یادگرفتن html - فراگیری css - فراگیری html5 - یادگرفتن css3 را بیاموزید . بعداز یادگرفتن , حتما بایستی یک‌سری پروژه را فعالیت نمائید ( یک‌سری قالب پباده سازی نمائید ) تا عالی یاد بگیرید . یادگرفتن html , css به تنهایی کفایت نمیکند . زیرا می بایست روش استفاده از کدها را در تارنما بدانید . در پکیج یادگرفتن پباده سازی قالب وب سایت شیرازلرن 7 پروژه آورده شده‌است تا هنرجو یاد بگیرد چه‌طور قالب وب سایت را پباده سازی کند . فراگیری های شیرازلرن فراوان روان است . یک‌سری نصیب از فراگیری در‌این ورقه قرار داده شده‌است که میتوانید به مجانی دانلود نمائید . همگی فراگیری ها به لهجه پارسی می باشد .

دانلود مجانی یادگرفتن پباده سازی وبسایت
فراگیری پباده سازی تارنما – بخش 12 :

برای یادگیری پباده سازی وب سایت ابتدا می بایست پباده سازی قالب وبسایت را بیاموزید . برای این عمل می بایست به ترتیب : فراگیری html - یادگرفتن css - فراگیری html5 - یادگرفتن css3 را بیاموزید . بعداز یادگرفتن , حتما بایستی چندین پروژه را عمل نمائید ( یک‌سری قالب پباده سازی فرمائید ) تا عالی یاد بگیرید . یادگرفتن html , css به تنهایی کفایت نمیکند . زیرا می بایست روش استفاده از کدها را در تارنما بدانید . در پکیج یادگرفتن پباده سازی قالب تارنما شیرازلرن 7 پروژه آورده شده‌است تا هنرجو یاد بگیرد چه طور قالب وبسایت را پباده سازی کند . فراگیری های شیرازلرن فراوان روان است . یک سری نصیب از فراگیری در‌این ورقه قرار داده شده‌است که میتوانید به بدون‌پول دانلود نمائید . همه فراگیری ها به لهجه پارسی هست .

دانلود مجانی یادگرفتن پباده سازی وبسایت بخش 12
فراگیری پباده سازی وبسایت – بخش 13 :

برای یادگیری پباده سازی وب سایت ابتدا می بایست پباده سازی قالب وبسایت را بیاموزید . برای این فعالیت می بایست به ترتیب : یادگرفتن html - یادگرفتن css - یادگرفتن html5 - فراگیری css3 را بیاموزید . بعداز یادگرفتن , حتما بایستی تعدادی پروژه را فعالیت نمائید ( چندین قالب پباده سازی کنید ) تا عالی یاد بگیرید . فراگیری html , css به تنهایی کفایت نمیکند . زیرا می بایست روش استفاده از


فن ما پباده سازی سایت های فوق تخصصی است!

يکشنبه 16 مهر 1396
Array
نسرین معین
33: تعداد بازدید

فن ما پباده سازی سایت های فوق تخصصی است!
شرکت پیام نوا مفتخر است با داشتن متخصص ها مجرب آکادمیک پباده سازی وب سایت که در سطح های ارشد در چیره ترین پروژه ها و سمینار های مختلف داخلی و بین المللی حضور داشته اند بستری مطلوب را برای تخصصی ترین پروژهای توان طراحی سایت در مشهدفرسا و ابتکاری برای حضور در تجارت آنلاین کسب و فعالیت شما مهیا آورده است . همینطور می شود به سرویس ها بعداز فروش پباده سازی تارنما پیام موزیک اشاره نمود که از پیاده سازی تارنما تا پشیبانی , بازاریابی و گسترش در کنار شما خواهد بود و با مشورت های خالصانه احساس تجربه کاربری را برای شما دوستان خوب مطوب میسازد .

توصیه پباده سازی

در رابطه کمپانی پیام نوا پردازش
کمپانی پیام موزیک پردازش با محوریت بسط بسط اینترنت و تکنولوژی تاسیس شد . این مجموعه با ارائه سرویس ها پباده سازی وبسایت , توسعه و گسترش و بازاریابی , هاست و دامنه , راهکاری نوآورانه و هم پایبندی به رفتار ماهر در‌این حوزه رسالت خویش را خوی لبخند رضایت یوزرها خویش می داند . پیام نوا با بیش تر از 10 سال تجربه و متشکل از مجموعه 14 نفره با بکارگیری از تکنولوژی های برتر اینترنت , در حیث داراست دلگرمی و احساس رضایتمندی را برای صنعت های و اشخاص متفاوت به ارمغان بیاورد . فعلا تیم پیام ترانه `پردازش در تهران فعالیت می کند و البته در لحاظ دارااست سرویس ها خویش را به کلیه استان های میهن توسعه دهد . منظره ما بسط سرویس ها کمپانی در حوزه پباده سازی تارنما و فناوری های داده ها IT و تبدیل شدن به چندین کمپانی مطرح در تراز مرزو بوم است . حاصل همت و تعهد پیام موزیک , موفقیت در پروژه های پباده سازی وبسایت و میزبانی ارگان های مدنی و سری شده و احساس اعتماد را برای کاربرانمان به ارمغان آورده است .


عمل در بخش ساخت‌وساز نیازمند اخذ کارت مهارت

يکشنبه 16 مهر 1396
Array
نسرین معین
23: تعداد بازدید

عمل در بخش ساخت‌وساز نیازمند اخذ کارت مهارت است
آزمون نظام مهندسی
, رییس اداره نظام مهندسی استان قزوین اعلام کرد : طی پنج سال اخیر کارگران حرفه ای را شناسایی نمودیم و اکنون طبق ضابطه تمام کسانیکه قصد دارا‌هستند در حوزه ساخت و ساز عمل کنند بایستی کارت مهارت داشته باشند . عمل در بخش ساخت‌وساز نیازمند اخذ کارت مهارت

عمل در بخش ساخت‌وساز نیازمند اخذ کارت مهارت
کار در بخش ساخت‌وساز نیازمند اخذ کارت مهارت

عمل در بخش ساخت‌وساز نیازمند اخذ کارت مهارت
عباس وثیق نیا رییس اداره نظام مهندسی قزوین ظهر روز جاری ( پنج‌شنبه ) در گرد‌همایی با اصحاب رسانه در اداره نظام مهندسی اظهار‌کرد : نظام مهندسی سازمانی است که پس از گذشت حدود بیست سال از زمان تاسیس آن به سن جوانی رسیده و بایستی روز جاری جواب گوی کار کرد آن باشد .
وثیق نیا ادامه اعطا کرد : یک کدام از وظیفه های اداره نظام مهندسی حمایت از منفعت برداران بعنوان افرادی است که از این اداره حمایت مینمایند .
او با اشاره به سال روز ز‌لزله رودبار و منجیل افزود : نقطه قدرت مهندسی و ثبت ضوابط ملی ساختمان , زمین لرزه رودبار و منجیل در سال شصت و خیر بود .
وثیق نیا اظهار داشت : در سرزمین ما یک سوم سرمایه معاش یک شخص صرف مسکن میگردد که در آن معاش می کند , لذا مساکن می بایست ایمن باشند و فضای رو به پرورش سالیان اخیر توسعه یابد تا بتوان سرویس ها بهتری را به فایده برداران ارائه نمود .
او تصریح کرد : وقوع زمین لرزه رودبار سبب ساز شد کل مسئولین میهن به‌این این قضیه پی ببرند که بایستی سازمانی ساخت گردد و بر طریق ساخت ساختمانها تحلیل نماید ; در فیض اداره نظام مهندسی صورت گرفت و مقررات نظام مهندسی گرداوری شوید .
وثیق نیا اعلام‌کرد : در سال هفتاد اداره نظام مهندسی بصورت آزمایشی در چندین استان آغاز بفعالیت کرد .
سی و شش هزار نفر در گروه کارگران حرفه ای استان شناسایی شدند
او اظهار داشت : در آخرها سال هفتاد و چهار ضابطه تحلیل بر ساخت و سازها بتصویب پایانی رسید و دین طومار آن در سال هفتاد و پنج ثبت شد و اداره نظام مهندسی در سال هفتاد و شش صورت گرفت .
مدیر اداره نظام مهندسی ساختمان قزوین بیان کرد : در دی ماه هفتاد و هفت اداره نظام مهندسی در قزوین صورت گرفت ; در طول شکلگیری این اداره صرفا با سیصد نفر عضو ساخت شد و اکنون نهصد و دویست وبیست وسه نفر در‌این اداره عضو میباشند و در حین این دوران تعداد اعضای اداره سی برابر شده‌است .
ایشان اضافه کردند : در طول تشکیل این اداره علم آموختگان رشته‌های مهندسی خیلی کم بودند ; بگونه ای که علم آموخته بعضی از رشته‌های مهندسی در استان قزوین وجود نداشت ; البته اکنون بیشتراز چهل و پنج درصد اعضای این اداره دارنده صلاحیت کار مهندسی می باشند .
وثیق نیا افزود : در طول تشکیل نظام مهندسی کم خیس از پنج درصد از اعضای این اداره خانم بودند ; اما اکنون بیشتراز هزار و هشتصد نفر از اعضای این اداره را بانوان تشکیل میدهند و میزان حضور آن‌ها قابل مقایسه با آقایان نیست .
او با اشاره به‌این این‌که نظام مهندسی یک اداره جدا و مردمان ارگان است , تیتر کرد : نظام مهندسی بزرگ ترین اداره غیردولتی دارنده ضابطه در کل مملکت است وکلیه فعالیتهای این اداره به وسیله خویش جوارح انجام می گردد .
وی اعلام کرد : این اداره به وسیله هیأت مدیره سازمان میگردد و هر سه سال اعضای این اداره , هیأت مدیره تازه را گزینش می نمایند .
وثیق نیا با اشاره به ساکن شدن مسکن در مرزو بوم یاد آور شد : بی حرکتی بحثی اقصادی و جهانی است ; ولی با اعتنا به برنامه ریزیهای صورت گرفته ما تا یک سری سال آتی بمیزان مسکن بیش تری احتیاج پیدا می‌کنیم و شواهد نشان می دهد که حال و روز مسکن در طی سالیان آن گاه خوب تر خواهد شد .
وی با اشاره به تشکیل تیم کارگران حرفه ای , گفت : طی پنج سال اخیر کارگران حرفه ای را شناسایی نمودیم و اکنون طبق ضابطه تمام کسانیکه قصد دارا هستند در حوزه ساخت و ساز عمل نمایند بایستی کارت مهارت داشته باشند .
او در خاتمه ابلاغ داشت : ما توانستیم در طی سال های نود ونود و یک , سی وشش هزارنفر از این اشخاص حرفه ای را شناسایی نماییم که‌این اندازه نسبتاً برابر با جمعیت یک پنجم استان است .


مطلوب ترین رویکرد برای از بین بردن موهای زائد

يکشنبه 16 مهر 1396
Array
نسرین معین
26: تعداد بازدید

مطلوب ترین رویکرد برای از بین بردن موهای زائد
تجميل الانف
درباره اپيلاسيون موهاي زائد صورت باورهاي زیادي موجود است . از قديم عمده خانم‌ها عادت داشتند موي صورتشان را بند بيندازند و مي‌گفتند اين روش سبب کاهش موهاي زائد و نازک شدن آنان مي‌شود ولی برخي اشخاص به اين روش ايراد مي‌گيرند و مي‌گويند بند‌انداختن نه‌تنها منجر شلي و افتادگي تدريجي پوست مي‌شود بلکه سبب تشديد آکنه خواهد شد . اين اشخاص معمولا ترجيح مي‌دهند صورتشان را شيو نمایند البته به لحاظ مي‌رسد تصحیح با تيغ نیز مشکلاتي مانند ضخيم شدن موي صورت و افزايش سرعت رویش موهاي زائد را در ادامه داراست .
در زمینه ی اين باورهاي رايج با پزشک زهره تهرانچي , کارشناس پوست و عضو هيات علمي دانش گاه علم ها پزشکي شهيد بهشتي گفت‌و‌گويي انجام داده‌ايم .

آيا صراحت دارد که بعضي اشخاص با بند‌انداختن موي صورت , جوش مي‌زنند؟
پوست اشخاص با نیز تفاوت داراست و واکنش‌هاي پوستي آن‌ها به روش‌هاي متفاوت اپييلاسيون گوناگون است . افرادي که پوست چربي دارا هستند مستعد آکنه می باشند و در‌حالتی که موي صورتشان را بند بيندازند يا وکس نمایند يا با دستگاه‌هاي الکتريکي موهاي زائد را بردارند , مبتلا جوش مي‌شوند . اين جوش‌ها تا نوبت بعدي تصحیح نه‌تنها برطرف نمي‌شوند بلکه به مرور شاید بيشتر نیز بشوند .

چاره چيست؟ پس از تصحیح استفاده از الکل و کرم که آرايشگرها پيشنهاد مي‌کنند , مفيد است؟
خیر , اين اشخاص هیچ گاه نبايد از اين مدل روش‌ها براي برداشتن موهاي زائد خویش استفاده نمایند . شايد روش دلخواه براي اين اشخاص تصحیح موها باشد .

البته تصحیح موي صورت با تيغ سبب ضخيم شدن موها مي‌شود!
اين اعتقاد به طور کامل خطا است . مويي که جدید از ريشه درمي‌آيد , راز موی و نصیب نازک آن است ( موی حالتي مثلثي دارااست و مرکز آن نازک و مرحله دوران نزديک پوست ضخيم‌تر است . ) ولی وقتي موی با تيغ برداشته مي‌شود , آنچه ديده مي‌شود و بعداز مدتي مجدد بيرون مي‌زند موي ضخيم و ترمينال گیسو است .

يعني تيغ سبب افزايش تعداد موها نیز نمي‌شود؟
خیر , وقتي بند مي‌اندازيد زیرا گیسو در زمان‌هاي مختلفي پرورش مي‌کند به حیث مي‌رسد تعداد موها کمتر شده البته وقتي از تيغ استفاده مي‌کنيد تعداد موها معین و اثبات است و به همين علت تفکر مي‌کنيد تعداد موها در مقايسه با زماني که بند مي‌انداختيد , بيشتر شده‌است .
برخي مي‌گويند استفاده از کرم‌ها و مواد آرايشي و ماساژ پوست نیز منجر شلي پوست مي‌شود .
خیر , استفاده از مواد آرايشي بي‌کيفيت احتمالا سبب پیدایش مشکلات پوستي و اشکال آلرژي شود ولی دلیل افتادگي پوست نيست .

افرادي که جوش مي‌زنند مي‌توانند از طریق بليچ يا بور کردن گیسو استفاده کنند؟
آری , ولی بايد مراقب باشند به اين مواد حساسيت نشان ندهند و مواد بيش از حد روي پوستشان نماند .

بهترين روشي که براي برداشتن موي صورت پيشنهاد مي‌کنيد , چيست؟
براي افرادي که موي ضخيم و تيره يا پوست چرب و آکنه‌دار دارا‌هستند , بهترين روش ليزر کردن است . پس از تعدادی نوبت ليزر , موهاي زائد نازک و طبيعي مي‌شود يا از بين مي‌رود .

در زمینه ی پوست‌هاي چرب به بهترين روش تصحیح صورت اشاره کرديد ولی در باب پوست‌هاي کم آب چطور؟ اين اشخاص مي‌توانند از بند يا تيغ براي از بين بردن موهاي صورت استفاده کنند؟
آری , از هر روشي مي‌توانند استفاده نمایند . کافي است پوستشان را بعداز تصحیح مرطوب نگه دارا‌هستند .
براي فردي كه در گیر اگزماي فعال يا بيماري پوستي خاصي است , چه روشي را پيشنهاد مي‌دهيد؟
اين اشخاص خوب تر است تا بهبود نسبي , اين كار را کنار بگذارند . ولی بيماري‌ها خصوصيات مختلفي دارا هستند . در بخش اعظم موردها مشکلي پيش نمي‌آيد و شخص حتي مي‌تواند موهاي زائد را ليزر نماید ولی درهرمورد در حالتی که رنگ زرد آسیب يا عفونت فعال ويروسي موجود است يا شخص در گیر به زگيل يا تبخال در صورت است , نبايد موهاي صورت را تصحیح كند زيرا قابلیت تکثیر ويروس در ساير نواحي موجود هست .


طریق استفاده از روغن جوجوبا برای زیبایی پوست و گیسو

يکشنبه 16 مهر 1396
Array
نسرین معین
22: تعداد بازدید

طریق استفاده از روغن جوجوبا برای زیبایی پوست و گیسو
تجميل الانف
روغن جوجوبا در اکثری از تولیدها آرایشی و بهداشتی استفاده می‌شود , البته بها آن گران است . روغنی که از درخت جوجوبا بدست میاید , تعدادی منظوره ارگانیک است , برای معالجه زیبایی شگفت انگیز استفاده می گردد . درپی این مقاله روستا شیوه گوناگون روغن جوجوبا برای گیسو , صورت و زیبایی را معرفی می کنیم :
1 . پاک کردن آرایشی
تعدادی قطره از روغن جوجوبا در یک توپ پنبه ای زده به آرامی آرایش و پیرایش را تمیز فرمایید .

2 . نظافت کردن پوست رمز
روغن جوجوبا روغن زیاد خیر برای پاک کردن پوست راز است . سبوم در پوست رمز را منزه کرده و خاصیت ارگانیک ضد باکتریایی و ضد التهابی آن پوست رمز را منزه می‌کند

3 . بعداز دوش بعنوان مرطوب کننده تن استفاده می‌شود
با یک‌سری قطره از روغن جوجوبا , پوست خویش را بعداز دوش ماساژ دهید , دیگر پوستتان کم آب نمی‌شود

4 . گذشته از تصحیح
برخی اوقات , کرم به تنهایی برای جلوگیری از سوختگی تیغ کفاف نمیدهد . استفاده از روغن جوجوبا , پیشین از تراشیدن , از پوست مراقبت می کند

5 . معالجه کوتیکول ناخن
روغن جوجوبا براحتی جذب پوست می گردد . چنانچه هر روز از این روغن استفاده فرمایید از ریش ریش شدن ناخن جلوگیری می گردد

6 . معالجه گیسو
با روغن جوجوبا گرم , پوست رمز و موی را ماساژ دهید . روغن به موهای شما نفوذ خواهد کرد , قابل انعطاف و تغذیه شده ابریشمی و سلامت میگردد

7 . مرطوب کننده صورت در شب
بخش اعظمی از مردمان از روغن جوجوبا تحت عنوان یک مرطوب کننده شب استفاده می کنند . شما می‌توانید آن را بر روی صورت بزنید و یا این که تعدادی قطره به مرطوب کننده صورت بیش تر نمایید تا صبح بماند تا به عمق پوست نفوذ نماید تا صبح پوست قابل انعطاف و هیدراته می گردد

8 . معالجه آکنه
خاصیت ضد باکتری و ضد التهابی روغن جوجوبا معالجه خوب برای آکنه است . با قرمزی و با کتری پوست تقابل مینماید

9 . معالجه موهای چرب
روغن جوجوبا همینطور موهای چرب را معالجه می کند . , روغن جوجوبا قسمتی از روغن های ارگانیک است بعد از شامپو بزنید , میتواند به جلوگیری از ساخت سبوم یاری دهد

10 . مرهم لب
در باد سرد فصل زمستان از لب خویش با روغن جوجوبا مراقبت نمائید . یک‌سری قطره از آن را هر روز صبح به لبها بزنید تا در تمام ارتفاع روز از لبها حفظ شود .


معرفی ۱۰ پلاگین وردپرس برای بهبود حالت سئوی وبسایت

پنجشنبه 13 مهر 1396
Array
نسرین معین
24: تعداد بازدید

معرفی ۱۰ پلاگین وردپرس برای بهبود حالت سئوی وبسایت
آیا وبسایت شما بر روی سیستم مدیر محتوای وردپرس فعال‌سازی شده است؟ برای آنکه متوجه سئو پذیر بودن سایت خویش گردید , چه مراحلی را طی کرده اید؟ از کدام پلاگین وردپرس برای بهبود حالت سئوی وبسایت خویش استفاده می کنید؟

در حالتی که نمی توانید برای این سوال ها جواب قابل قبولی بیابید , زمان آن رسیده است که یک گام به عقب برگردید و شرایط خویش را مجدد تحلیل نمایید . همینطور درصورتی که برای بهبود سئوی سایت خویش کارهایی را انجام داده اید , این احتمال موجود است که بتوانید تمام آن امور را به طراحی سایت در مشهدشکلی خوب تر انجام داده تا وضعیت وبسایت خویش را در نتایج کاوش افزایش اعطا کرد .

یک کدام از خصوصیت های دارای اسم و رسم سیستم وردپرس ( احتمالا مشهورترین! ) , قابلیت سئوی سهل وآسان است و هزاران پلاگین وردپرس گوناگون به همین بهانه پباده سازی شده‌است . با این وجود , نصب و استفاده از چندین پلاگین سئو وردپرس به شما قابلیت می‌دهد تا تارنما تان را به تراز بالاتری افزایش دهید .

خب , درین مقاله قصد دارم ۱۰ پلاگین وردپرس را به شما معرفی کنم که با استفاده از آنان می‌توانید شرایط سئوی سایت خویش را بهبود داد . اما در همین جا می بایست ذکر کنم استفاده از این پلاگین ها , تضمینی برای قرار تصاحب کردن در جايگاه های بالای نتایج جستجوی گوگل نیست , ولی قطعاً می‌تواند اقبال شما در دستیابی به موفقیت در حوزه سئو را ارتقا دهد .

همینطور , لزومی ندارد تمام این افزونه ها را بر روی سیستم وردپرس خویش نصب فرمائید , بلکه فقط کافیست مبتنی بر نیازتان تنی چند از آن‌ها را استفاده فرمایید . یادتان باشد استفاده هم‌زمان از این افرونه ها قادر است در سیستم رئیس محتوای وردپرس مشکل تولید نماید .

پلاگین وردپرس Yoast
آیا تا به درحال حاضر به‌این مسئله تفکر نموده اید کدام پلاگین وردپرس , شایسته ترین بازدهی را در سئو و با صرفه سازی تارنما برایتان به همراه دارد؟

مطمئناً افرونه های دوچندان متعددی برای سئوی وردپرس وجود دارا‌هستند , البته به جرئت می‌توانم بیان‌کنم پلاگین وردپرس Yoast , شایسته ترین آنها است . محبوبیت پلاگین Yoast عوارض زیاد متعددی داراست . در حالتی‌که به ورقه این پلاگین در سایت WordPress مراجعه‌نمایید , خواهید روءیت کرد که در حدود ۸۰۰۰ استفاده کننده بدین پلاگین امتیاز داده اند که بیش تر از ۷۰۰۰ تایشان , امتیاز بدون نقص بوده است .

پلاگین وردپرس Yoast

چنانچه قصد دارید از روش ساخت محتوا و باصرفه سازی صفحه ها , وصعیت سئوی تارنما خویش را بهبود اعطا کرد پلاگین وردپرس Yoast میتواند دراین مورد به شما یاری دهد . افزونه Yoast امکان های زیاد متعددی دارااست که بعضی از آنان عبارتند از :

ابزار تجزیه و نظارت سئوی کاغذ
باصرفه سازی فنی صفحه ها تارنما برای موتورهای کاوش
قابلیت و امکان سازش با نقشه XML سایت
هنگامی که سخن از تجزیه و آنالیز صفحه های تارنما به فی مابین میاید , بایستی بدانید این قابلیت و امکان دقیقاً چه کارهایی انجام می‌دهد . پلاگین Yoast سبب ساز می‌شود مدام پیش از نشر مطالب بلاگ , سئوی آن برگه را بررسی فرمائید . به عنوان مثال , افزونه Yoast قادر است به‌سرعت تصاویر هر کاغذ ای را مورد بررسی قرار دهد , تگ ها و بر چسب های هر ورقه را شناسایی نماید و شما‌را از رابطه محتوای درج شده با کلمه و واژه حیاتی انتخابی مطمئن نماید . در کنار همگی این موردها , این پلاگین متا تگ های مصرف شده در کاغذ را هم بررسی می نماید و در صورت عدم استفاده درست از آنان , شما‌را باخبر می نماید . اما این صرفا آغاز منش است .

پلاگین وردپرس Yoast

هنگامی که از پلاگین وردپرس Yoast استفاده می‌کنید به آسانی متوجه خواهید شد که چه اصولی از سئوی On - Page را صحیح انجام داده اید و در انجام چه کارهایی غلط نموده اید . در شرایطی که که برای هریک از آیتم های مو جود در Yoast نتوانستید لامپ سبز را اخذ کنید , به راحتی میتوانید خطای ذی‌ربط را پیش از نشر پست بلاگ خویش برطرف فرمایید . در شرایطی‌که در هر قسمت از تارنما به یاری نیاز داشتید , پلاگین Yoast پشتوانه شما خواهد بود .

در‌حالتی که قرار باشد فقط یک پلاگین سئو برای سیستم وردپرس خویش گزینش فرمائید , سفارش ما به شما پلاگین Yoast است .

پلاگین وردپرس All in One SEO Pack
در صورتیکه علی رغم پیشنهاد های اینجانب دوست ندارید از افزونه Yoast استفاده نمایید , میتوانید پلاگین وردپرس All in One SEO Pack را جایگزین آن نمایید . اسم این پلاگین به نیکی کلیه چیز را توضیح میدهد . از زمان تکثیر این پلاگین در سال ۲۰۰۷ تا روز جاری , All in One SEO Pack چاره های بی آلایش و سادگی را برای باصرفه سازی وبسایت در اختیار اینترنت مسترها قرار داده است .

مطرح ترین مزیت پلاگین وردپرس All in One SEO Pack این است که برای آغاز فعالیت نیازی به تجربه نخواهید داشت . در صورتیکه سواد قرائت و نوشتن دارید و میتوانید داده ها ظریف را در محل مطلوب جایگذاری فرمایید , پس عمل کردن با این افزونه برایتان طاقت فرسا نخواهد بود . چه بسا برای بعضی از محل های رقم خورده , لزومی ندارد اطلاعاتی را وارد نمایید :

حتما بخوانید : دامنه تطبیق ظریف یا این که EMD چه است و چه تاثیری بر سئوی تارنما دارد؟
پلاگین وردپرس All in One SEO Pack

همان طور که در تصویر بالا مشاهده کردید , میتوانید به مورد های پیش فرض پایبند باشید ( که بیشتر وقت ها از نگاه یک کارشناس سئو شایسته ترین گزینش می باشند ) . یا این که می‌توانید برای رفع نیازهای خویش فرمت آن‌ها‌را تغییر و تحول دهید .

قابلیت و امکان های کلیدی این پلاگین مشتمل بر مورد ها زیر است :

پشتیبانی نقشه وبسایت XML و گوگل چک
با صرفه سازی خودکار عنا وین برای همه موتورهای کاوش
ساخت خودکار متا تگ
امداد به جلوگیری از نشر محتوای تکراری که میتواند تاثیر منفی بر روی سئوی تارنما داشته باشد .
بضاعت و توان کنسل کردن تمامی پیکربندی
به صورت کلی , پلاگین وردپرس All in One SEO Pack هر میزان کنترلی که بخواهید را در اختیارتان قرار می‌دهد . بعد از آنکه تجربه کافی در موضوع سئو به دست آوردید می‌توانید از روش امکان های توسعه یافته این پلاگین سئو , مسئولیت های بیشتری را به جان بخرید .

پلاگین وردپرس Google XML Sitemaps
برای آنکه مطمئن گردید محتوای سایت تان در موتورهای کاوش ایندکس میشود , چه کاری انجام می دهید؟

در‌حالتی که پاسخی بدین سوال ندارید , نکته اصلیِ سئو را یاد نگرفته اید . صحت دارد که موتورهای کاوش محتوای شمارا سوای هیچ دخالتی ثبت می نمایند , ولی لزومی نیز ندارد رمز جایتان بنشینید و امیداور باشید که شایسته ترین سود را اخذ میکنید .

با امداد پلاگین وردپرس Google XML Sitemaps , یک نقشه تارنما به طور خودکار ساخت می گردد . بدین ترتیب , موتورهای کاوش گر محتوای وب لاگ شمارا پرسرعت خیس و سهل خیس ایندکس می نمایند . بعداز این که نقشه وب سایت را ساخت کردید و تمام موردها آن را تهیه و تنظیم نمودید , عمل دیگری نخواهید داشت . هر دفعه ای که محتوای جدیدی در تارنما خویش منتشر می‌کنید , نقشه وب سایت هم به طور خودکار بروزرسانی میشود .

پلاگین وردپرس Google XML Stemaps

پیکربندی پلاگین وردپرس Google XML Sitemaps , مورد های زیادی دارااست , پس خوب تر است به کلیه این مورد ها اهمیت دهید و آنها را آنگونه که احتیاچ دارید تهیه و تنظیم نمائید . در حالتی‌که هر یک از این موردها با ناکامی مواجه شد یا این که چنانچه نمی دانید چه تنظیماتی برای تارنما تان مطلوب است , خوب تر است پیکربندی را بر روی پیش فرض قرار دهید .

بعداز آنکه نقشه وب سایت تان صحیح شد , چیزی مشابه صورت زیر خواهید داشت :

پلاگین وردپرس Google XML Sitemaps

نکته ماهر : از روش کنسول جستجوی گوگل ( یا این که به عبارتی گوگل وبمستر تولز ) , نشانی نقشه وبسایت را در گوگل ثبت نمائید .

پلاگین وردپرس Google XML Sitemaps تمامی امور را به صدق انجام میدهد . این پلاگین سئوی وردرپرس , تمام آن چیزی که از یک ابزار ساخت وب سایت مپ توقع می‌رود را در خویش داراست .

در‌پی سرویس ها سئو هستید؟
ما علم واجب برای ارتقا اعتبار و جايگاه شما در گوگل را داریم . پس خوبه با ما تماس حاصل نمایید .

برای مشورت بدون پول , همین شرایط کنونی با ما تماس حاصل نمایید .

ارتقاء ترافیک تارنما شما 021 - 63404 داخلی 3
پلاگین وردپرس Broken Link Checker
هر چه محتوای بیشتری در وب لاگ خویش منتشر فرمایید , به یک حقیقت خواهید رسید : هر چه وسعت وب لاگ شما بیشتر شود , رئیس آن برایتان طاقت فرسا خیس خواهد شد .

اینجا دقیقا به عبارتی جایی است که ابزاری همچون Broken Link Checker قادر است به شما یاری دهد . همان طور که از اسم این پلاگین پیداست , با یاری آن می‌توانید تمامی محتواهای جان دار را برای یافتن لینک و پیوند های وخیم یا این که تصاویر از دست رفته بررسی فرمائید . در صورتی‌که روشن بخت باشید , هیچ هشداری اخذ نخواهید کرد ( بدین مضمون‌ که تارنما شما هیچ مشکلی دراین مورد ندارد ) . اما توقع نداشته باشید که چنین اتفاقی چهره دهد .

خوب تر است بدانید که پلاگین وردپرس Broken Link Checker می‌تواند وبسایت شما‌را به خیر بررسی و تمامی لینک و پیوند های شکسته را شناسایی نماید . این امکان به شما اذن میدهد بر روی کارهایی نظیر ایجاد محتوا تمرکز داشته باشید و هیچ وقت درباره‌ی پیوند های وخیم تارنما تان شم نگرانی نکنید .

بعضا از امکان های برتر پلاگین Broken Link Checker عبارت است از :

توان بررسی لینک و پیوند های جان دار در پست ها , صفحه های , نظریات و چه بسا فیلدهای سفارشی
شناسایی پیوند هایی که عمل نمی‌کنند
قابلیت تغییر و تحول ظواهر پیوند


پباده سازی تارنما با وردپرس : ۱۴ ادله سفت که استفاده از وردپرس راهکاری مطلوب برای فعال‌سازی یک سایت

پنجشنبه 13 مهر 1396
Array
نسرین معین
28: تعداد بازدید

پباده سازی تارنما با وردپرس : ۱۴ ادله سفت که استفاده از وردپرس راهکاری مطلوب برای فعال‌سازی یک سایت نیست
در این متن با ۱۴ استدلال سفت روبرو خواهید شد که تصمیم شما برای فعال سازی یک وبسایت وردپرسی را با شک وتردید مواجه می نماید .

اینجانب منوچهر داداشی هستم و از شما دعوت می‌کنم تا پایان این متن با اینجانب همراه باشید .
طراحی سایت در مشهد
تحت عنوان یک طراح اینترنت , بارها از اینجانب سوال شده‌است که آیا فعال سازی یک وبسایت با وردپرس را سفارش می‌کنم یا این که خیر؟ به طور کوتاه مدام جواب داده ام که در صورتی قصد فعال سازی یک تارنما برای یک تجارت دور از شوخی و برنده را دارید هیچ گاه چنین سفارش ای نمی‌کنم . البته در‌این مقاله قصد دارم ۱۴ ادله سفت بیاورم که چرا یک سایت وردپرسی تجارت شما‌را در معرض خطر قرار می‌دهد و رویه های توسعه و گسترش تجارت شما در محیط وب را سد می نماید .

بیشتر این عارضه ها را می توان در زمینه ی استفاده از دیگر سیستم های رئیس محتوای نوشته گشوده نظیر جوملا هم شمرد .

14 استدلال برای این‌که از فعال سازی وردپرس شما‌را از بدور رقابت بیرون خواهد کرد و جلوی موفقیت سایت شما‌را می‌گیرد :

در سرزمین ما معمولا طراحان سایتی که با وردپرس به پباده سازی وبسایت میپردازند از علم کافی برخوردار نیستند .

وردپرس یک اپلیکیشن فراهم برای رئیس محتوا است و فعال‌سازی سایت را برای یک طراح وب سایت مبتدی و تازه کار فراوان راحت می نماید . یک طراح وبسایت مبتدی و تازه کار با فراگیری الفبای پباده سازی وب سایت قادر است یک تارنما وردپرسی را راه‌اندازی نماید . تا اینجای فعالیت مشکلی نیست و مضاعف نیز عالی است . البته وقتی که شما قصد اولی محرمانه سازی در وبسایت خویش را داشته باشید برای مثال از طراح وب سایت خویش بخواهید که وبسایت شما‌را با پنل اس ام اس شما یکدست نماید طراح شما با جمله ها مختلفی به شما می گوید که‌این عمل غیرممکن احتمال دارد . در اکثر زمان ها وقت ها ادله این جواب عدم بضاعت پباده سازی شما در برنامه نویسی و بسط تجهیزات وردپرس است . یک طراح اینترنت حقیقی بایستی توان برنامه نویسی مخصوص برای وب سایت شمارا هم داشته باشد . در بیشتر تایم ها شما با گزینش استراتژی وردپرس خویش را با طراحان مبتدی و تازه کار مواجه میکنید . اینجانب در زمان کار ماهر خویش بارها قصه باخت سایت های وردپرسی و نارضایتی صاحبان آن‌ها از طراح سایتشان را شنیده ام و برایم تبدیل به یک قصه تکراری شده‌است .

طراح اینترنت ودرپرس
در اکثر وقت ها تایم ها برای وبسایت شما از یک قالب بدون پول استفاده خواهد شد و این یعنی عدم باصرفه سازی تارنما شما برای موتورهای کاوش

همانگونه که در زمینه‌ی قبلی توضیح دادم شما با تعیین وردپرس خویش را با طراحان اینترنت مبتدی و تازه کار مواجه نمائید . ولی خبر بدتر این است که چه بسا احتمالا احوال از این هم بدتر باشد . احتمالا شخصی که وبسایت شما‌را برایتان مهیا می نماید چه بسا طراح اینترنت نباشد . آری صحیح خواندید . با یک جستجوی معمولی می‌توانید قالب ( پوسته ) های گوناگون مجانی وردپرس را در وب پیدا فرمائید . فعال‌سازی وردپرس با این قالب های بدون‌پول یک عملیات ۱۵ دقیقه ای است که از هر کسی ساخته است . فقط کافی است شناخت اول برای عمل با کامپیوتر را داشته باشید تا بتوانید تارنما وردپرسی خویش را فعال سازی فرمائید . اکنون سوال اینجاست که انواع این قضیه چیست؟ گونه های آن این است هنگامی یک وبسایت با یک پوسته بدون‌پول فعال سازی می گردد , تعداد متعددی تارنما شبیه آن در وب یافت خواهد شد . که رنگ بندی و دکورا سیون یکسان دارا هستند . در شرایطی‌که ما بشر ها از بی اعتباری یک تارنما با پوسته مجانی بگذریم موتورهای کاوش مانند گوگل از آن نمی گذرند . گوگل به شدت با محتوای تکراری در وب مخالف است و برچسب هرزنامه را روی آن وبسایت می چسباند . شما تبهکار به اسکن برداری از تارنما های دیگر می‌شوید و اسم سایت شما از نتایج جستجوی گوگل حذف می‌شود . به‌این این داستان ( Duplicate content penalization ) گفته میگردد .

طراح قالب وردپرس
پباده سازی وب سایت با وردپرس , شمارا در تیررس هکر ها قرار می‌دهد و احتمال مورد هجوم قرار به چنگ آوردن وبسایت شما دوچندان ارتقاء می‌یابد

در دسامبر ۲۰۱۲ بیشتراز ۶۰۰ , ۰۰۰ تارنما وردپرسی گزارش داند که مورد هجوم انبوه هکرها برای نفوذ به محیط مدیر قرار گرفته اند و تا پیشین از پایان بهار سال ۲۰۱۳ این تعداد به ۳ میلیون سایت رسید . معین نیست این هجوم عظیم تعدادی قربانی داشته است . گزارش هایی منتشر شد که یک تیم ناشناس قصد تولید یک کانال بزرگ از تارنما های دربردارنده تروجان برای صورت دادن یک یورش بزرگ خیس را داشته است . هکرها با نصب اپلیکیشن جاسوسی خویش روی یک کانال بزرگ از تارنما ها در دست گرفتن همگی آن‌ها‌را در دست میگیرند . به چنین کانال ای Botnet گفته می‌شود . همینطور در اکثر اوقات وقت ها طراح وب سایت شما پلاگین هایی را از وب دانلود می نماید و روی سایت وردپرسی شما نصب می نماید . بخش اعظمی از این افزونه ها یا این که پلاگین ها دربردارنده تروجان میباشند . گهگاه این تروجان ها به طور نهفته داده ها کاربری شمارا به مقصدی نا مشخص ارسال می نمایند . و گهگاه به طور بی اذن و انبوه به ارسال آدرس اینترنتی های اسپم ( هرزنامه ) می‌پردازند . و سود آن این است که در مدتی کوتاه وبسایت شما و آی پی ( IP ) تارنما شما در لیست های سیاه مرجع وب قرار میگیرد . شما از لیست نتایج موتورهای کاوش حذف می‌شوید , پست الکرونیکی های ارسالی شما به فایل اسپم مخاطبتان سوق دهی می گردد و برخی اوقات یوزرها با ورود به وبسایت شما با اخطار مرورگر که وب سایت شمارا دربردارنده ویروس معرفی می نماید مواجه می گردند و این پایان فعالیت وب سایت شماست . تمامی این اتفاقات بد برای همگی تارنما های وردپرسی رخداد نمی افتد البته به جثارت می توان اعلام‌کرد قسمتی از آنان برای کلیه تارنما های وردپرسی حادثه می افتد و صاحبان آن سایت ها چه بسا متوجه استدلال عدم موفقیت سایتشان با وجود تمامی کارایی هایشان نمیشوند .

در مرزوبوم ما وردپرس به میزان کافی بسط پذیر نیست . او‌لین برهان آن این است که ساکن نیست .

گهگاه کلمه و واژه بسط پذیری یه خرده نافهموم به لحاظ میاید ولی در صورتی معنا آن را ظریف بدانید متوجه می‌شوید که یک کدام از مهم‌ترین خصوصیت های اپلیکیشن یک تارنما چیره همین توسعه و گسترش پذیری است . توسعه پذیری انعطاف یک اپلیکیشن هنگام اضافه کردن تجهیزات به آن است . یعنی بتوان تجهیزات و خصوصیت های یک اپلیکیشن را بازنویسی کرد یا این که به آنان افزود , سوای این‌که در گیر بن بست شویم . شاید جواب یک طرفدار پروپاقرص وردپرس این است که افزونه های بدون پول به شما این بسط پذیری بی پایان را می‌دهد . سوال اینجانب این است که آیا افزونه اتصال به یک اینترنت خدمت خاص داخلی هم وجود دارد؟ آیا افزونه اتصال به پنل پیام کوتاه انتخابی شما که ممکن است یک خدمت اهل ایران است وجود دارد؟ آیا به عنوان مثال در شرایطی که بخواهیم یک اپ اندروید بنویسیم و آن را به تارنما وردپرسی متصل کنیم خروجی های استاندارد json وجود دارد؟ پاسخ نخستین خیر است . فقط در یک شرایط احتمالا بخت اضافه کردن تجهیزات مستقر به وبسایت وردپرسی خویش را دارید و آن این است که خوش اقبال باشید و بتوانید یک برنامه نویسی خبره آشنا به API وردپرس بیابید و جهت نوشتن افزونه های منحصر شما از او یاری بخواهید . در مرزوبوم ما کارشناس برنامه نویس مسلط به API وردپرس زیاد کم است و اکثر زمان ها اشخاص تازه کار وردپرس را برای پباده سازی وبسایت شما استفاده می نمایند .

استفاده از وردپرس در پباده سازی وبسایت یعنی تلف کردن پشتیبانی حقیقی

یک کدام از گرفتاری های صاحبان وبسایت ها این است که پشتیبانی فنی قابل قبولی از اینترنت سایتشان صورت بگیرد . به‌این معنا که در حالتی‌که جزو تارنما مبتلا مشکلی شد که خویش علم اصلاح آن را نداشتند بتوانند از فردی یاری بگیرند . موسسات پباده سازی تارنما عالی مدام به مشتریان خویش عهد پشتیبانی فنی مطلوب را می دهند . البته سوال این است که آیا آن کمپانی پباده سازی وبسایت یا این که شخص طراح تارنما از بضاعت و توان فنی کافی برای پشتیبانی برخوردار‌است یا این که خیر؟ اشکالاتی مانند نماید شدن تارنما , عدم دسترسی درست به تارنما , نادرست دادن جزء صفحه های و . . . چنین نمایش هایی احتمال دارد برای هر اینترنت سایتی صورت بدهد . در برخی مورد ها رفع مشکلات احتمالا نیاز به علم تخصصی داشته باشد و رفع آن مشقت بار باشد . در چنین مواقعی رفع ایراد نیازمند یاری فردی فنی است از طریق فعالیت کرد هسته مرکزی اپلیکیشن وب سایت شما مطلع باشد . برای مثال در‌حالتی که وبسایت شما نماید شده باشد , حامی وبسایت می بایست بتواند درستی تلاش سیستم Caching را در وبسایت شما تحقیق کند . و در‌این‌صورت بایستی از ساز و عمل سیستم Caching آگاه باشد . ولی خبر بد این است که بخش اعظمی از کسانی که به پباده سازی تارنما با وردپرس می‌پردازند , دانشی در رابطه روش تلاش هسته مرکزی وردپرس ندارند . و در سناریوهای مشقت بار که احتمالا نیاز به علم برنامه نویسی با تخصص بالا داشته باشد تماما نا توان می‌باشند . در نقطه مقابل در شرایطی‌که شما پشتیبانی یک کمپانی اهل ایران مالک تکنولوژی و توان


شیوه جلوگیری از ترک تناول کردن رژ روی لب

پنجشنبه 13 مهر 1396
Array
نسرین معین
21: تعداد بازدید

شیوه جلوگیری از ترک تناول کردن رژ روی لب
تجميل الانف
گاهی رژ روی لب پوسته پوسته میشود برای پیشگیری از این مورد راهکارهای زیر را به فعالیت بگیرید

***چنانچه حتمی است پوسته های لب تان را بگیرید . لب های کم آب سبب ساز میشود که رنگ رژ لب تان ناهموار و رگه رگه به لحاظ رسد . نخستین از یک مسواک برای نظافت کردن لب هایتان استفاده نمایید .
***به آرامی لب تان را زیرسازی فرمائید . مطمئن گردید که روی تمام لب تان را به صورت معادل با زیرساز آرایشی تان پوشانده اید . بعد از آن یه خرده بیشتر روی لب تان از زیرساز استفاده فرمائید .

***کمی برق لب روی لب هایتان بزنید تا مرطوب شود . این مسئله ازروی اختیار است ولی در صورتیکه لب های زیاد کم آبی دارید موثر است ; برق لب امداد می نماید که رژ لب را راحت خیس روی لب تان بکشید .
***رژ لب بزنید . این فعالیت را زیر فروغ انجام دهید تا کارتان را به صحت انجام دهید .
***در پایان پاره ای پودر واضح روی رژ لب تان بزنید . ترکیبی از زیرسازی , برق لب و پودر , از ترک میل کردن رژ لب تان جلوگیری می نماید .

نکات و هشدارها
زمانی که می‌خواهید خط لب بزنید از یک خط لب مدادی که نوکش تیز باشد استفاده نمائید . بعد به آرامی نوک آن را روی دست تان بکشید تا پیشین از استفاده راز آن پاره ای قابل انعطاف شود .
لب هایتان را با مدادی که ماندگاری خوب ای دارااست مالامال نمائید . این فعالیت نیز میتواند به جلوگیری از ترک تناول کردن رژ روی لب تان یاری دهد .


نخ دندان استفاده کنیم یا این که مسواک بین دندانی؟

پنجشنبه 13 مهر 1396
Array
نسرین معین
23: تعداد بازدید

نخ دندان استفاده کنیم یا این که مسواک بین دندانی؟
تجميل الانف
یک دندانپزشک معتقد است استفاده از نخ دندان ارجحیت بیشتری نسبت به استفاده از مسواک بین دندانی داراست .
ایمان پریسایی در رابطه فواید استفاده از نخ دندان ذکر کرد : راجع‌به فواید استفاده از نخ دندان اعلام‌کرد : استفاده منظم از نخ دندان به میزان سه درجه درطول روز , بیشتر از استفاده از مسواک اثر گذار است .

او افزود : استفاده از نخ دندان بیشتر به اشخاصی سفارش میگردد که دندان‌هایی ارگانیک و با فاصله‌های ارگانیک دارا‌هستند .

پریسایی درباره‌ی مضرات استفاده از نخ دندان و جراحت آن به لثه‌ها بیان کرد : در صورت استفاده نا مناسب از نخ دندان , قابلیت داراست به مرور به لثه‌ها جراحت وارد شود و در صورتی‌که اصول استفاده از آن را رعایت نکنیم احتمالا سالمی لثه‌ها مورد تهدید واقع شود .

معلم دانش کده علم ها پزشکی شهر مشهد در باب موردها استفاده از مسواک بین دندانی خاطرنشان کرد : استفاده از این مسواک‌ها بیشتر برای دندان‌هایی که دارنده پروتز می باشند , پیشنهاد میشود ; همینطور برای دندان‌هایی که به عوارض خاصی دارنده فضای بین دندانی متعددی میباشند هم استفاده از این گونه مسواک‌ها پیشنهاد میشود .

پریسایی بابیان این‌که استفاده از خلال دندان به هیچ وجه پیشنهاد نمی شود , ذکر کرد : خلال دندان به دلیل این که فشار متعددی بر روی لثه‌ها وارد می نماید به مرور سبب محاسبه لثه میگردد .

متاسفانه در همگی رستوران‌ها خلال دندان در اختیار مشتری‌ها قرار میگیرد . فقط هنگامی که فضای متعددی در دندان موجود هست و چیزی فی مابین دندان‌ها گیر کرده‌با‌شد , می‌توان از خلال دندان یا این که مسواک معمولی استفاده و به آرامی آن را بیرون کرد .

این دندانپزشک درخصوص گونه مسواک مورد استفاده برای دندان‌هایی که ارتودنسی شده‌اند , تصریح کرد : این اشخاص از مسواک‌های ارتودنسی استفاده می‌نمایند که دلخواه با دندان‌ها و سیم‌های روی دندان است .


نخ دندان استفاده کنیم یا این که مسواک بین دندانی؟

پنجشنبه 13 مهر 1396
Array
نسرین معین
30: تعداد بازدید

نخ دندان استفاده کنیم یا این که مسواک بین دندانی؟
تجميل الانف
یک دندانپزشک معتقد است استفاده از نخ دندان ارجحیت بیشتری نسبت به استفاده از مسواک بین دندانی داراست .
ایمان پریسایی در رابطه فواید استفاده از نخ دندان ذکر کرد : راجع‌به فواید استفاده از نخ دندان اعلام‌کرد : استفاده منظم از نخ دندان به میزان سه درجه درطول روز , بیشتر از استفاده از مسواک اثر گذار است .

او افزود : استفاده از نخ دندان بیشتر به اشخاصی سفارش میگردد که دندان‌هایی ارگانیک و با فاصله‌های ارگانیک دارا‌هستند .

پریسایی درباره‌ی مضرات استفاده از نخ دندان و جراحت آن به لثه‌ها بیان کرد : در صورت استفاده نا مناسب از نخ دندان , قابلیت داراست به مرور به لثه‌ها جراحت وارد شود و در صورتی‌که اصول استفاده از آن را رعایت نکنیم احتمالا سالمی لثه‌ها مورد تهدید واقع شود .

معلم دانش کده علم ها پزشکی شهر مشهد در باب موردها استفاده از مسواک بین دندانی خاطرنشان کرد : استفاده از این مسواک‌ها بیشتر برای دندان‌هایی که دارنده پروتز می باشند , پیشنهاد میشود ; همینطور برای دندان‌هایی که به عوارض خاصی دارنده فضای بین دندانی متعددی میباشند هم استفاده از این گونه مسواک‌ها پیشنهاد میشود .

پریسایی بابیان این‌که استفاده از خلال دندان به هیچ وجه پیشنهاد نمی شود , ذکر کرد : خلال دندان به دلیل این که فشار متعددی بر روی لثه‌ها وارد می نماید به مرور سبب محاسبه لثه میگردد .

متاسفانه در همگی رستوران‌ها خلال دندان در اختیار مشتری‌ها قرار میگیرد . فقط هنگامی که فضای متعددی در دندان موجود هست و چیزی فی مابین دندان‌ها گیر کرده‌با‌شد , می‌توان از خلال دندان یا این که مسواک معمولی استفاده و به آرامی آن را بیرون کرد .

این دندانپزشک درخصوص گونه مسواک مورد استفاده برای دندان‌هایی که ارتودنسی شده‌اند , تصریح کرد : این اشخاص از مسواک‌های ارتودنسی استفاده می‌نمایند که دلخواه با دندان‌ها و سیم‌های روی دندان است .


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به akhbare-nezame-mohandesi است. | طراح قالب: آوازک