اعلام آمادگی ارائه سرویس ها مهندسی در پروژههای عمرانی کشورعراق

شنبه 1 مهر 1396
Array
نسرین معین
0: تعداد بازدید

اعلام آمادگی ارائه سرویس ها مهندسی در پروژههای عمرانی کشورعراق
آزمون نظام مهندسی
به گزارش اداره نظام مهندسی ساختمان خوزستان چهاردهمین نشست شورای گفتگوی دولت و بخش محرمانه که با محوریت “ توسعه و گسترش صادرات به عراق ” با حضور استاندار خوزستان , عضوهای هیئت مدیره اداره نظام مهندسی ساختمان خوزستان , نائب رئیس اداره برنامه و دارایی خوزستان , مدیر اتاق بازرگانی اهواز , نائب رئیس کارها اقتصادی استاندار خوزستان , و مدیر اداره صنعت , معدن و تجارت استان خوزستان برگزار شوید . اعلام آمادگی ارائه سرویس ها مهندسی در پروژههای عمرانی کشورعراق


اعلام آمادگی ارائه سرویس ها مهندسی در پروژههای عمرانی کشورعراق
اداره نظام مهندسی ساختمان خوزستان

اعلام آمادگی ارائه سرویس ها مهندسی در پروژههای عمرانی کشورعراق
محمدرضا طالب زاده , نماینده هیات مدیره در بخش صادرات سرویس ها مهندسی به عراق , در‌این نشست اذعان کرد : بسط صادرات بکشور عراق به ۲ بخش صادرات کالا و مواد و صادرات سرویس ها مهندسی تقسیم می‌شود .

طالب زاده بابیان اینکه صادرات کالا و مواد بعراق مساله و مشکلهای خاص خویش را دارااست ذکر کرد : اهم این مشکلات گرفتاری امنیت سپرده گذاری در عراق و برگشت اصل سرمایه و سود آن می‌باشد .

او تصریح کرد : صادرات سرویس ها مهندسی متشکل از مشورت , پباده سازی , بررسی و انتقال تکنولوژی در کلیه مسئله های ساختمان وتمامی پروژههای عمرانی است که مطابق با ماهیت وظیفه های و ارائه سرویس ها اداره نظام مهندسی ساختمان خوزستان می‌باشد .

نماینده هیئت مدیره در بخش صادرات سرویس ها مهندسی بعراق بشتوانه نیروهای کارشناس و زبده در اداره , سفارش بسته بدون نقص ارائه سرویس ها مهندسی در همه فن های معماری , عمران , برق و مکانیک را به استاندار خوزستان و مسئولین ذی‌ربط ارائه دادند که در صورت بستر سازی مطلوب و تولید امنیت شخصی و شغلی از سمت مقامات مدنی کشور ایران و عراق و نیز چنین مراودات مالی از سوی بانکهای دو طرف قابلیت ارائه سرویس ها مهندسی به وسیله اداره نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان درتمامی پروژههای عمرانی مرز و بوم عراق را داراست .

دفتر کار کشورهای عمان و روسیه در معاونت اقتصادی استان تشکیل می گردد

غلامرضا شریعتی , استاندار خوزستان , ضمن استقبال از سفارش نماینده اداره نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان , بیان کرد : برگزاری تر و تمیز جلسات شورای مصاحبه تأثیرگذار است و موجب حل برخی از مشکلها و رفع سوء‌برداشتها می گردد و گویش بخش محرمانه و مدنی را به یک گویش تبدیل می نماید .
شریعتی تصریح کرد : سال پیشین میزان صادرات غیرنفتی از نفتی برای نخستین دفعه بیشتر شد و این سال نیز سال اقتصاد مقاومتی ; ساخت و اشتغال است و در صورتی‌که قرار باشد این مسایل رونق پیدا کند , می بایست اقتصاد درونزا با نگاه برون‌نگر باشد و در حالتی‌که چنین نشود با اعتنا به این که بازار داخلی اشباع است , نمیتوانیم غالب باشیم .

او ذکر کرد : می بایست یا این که مصرفگرایی در مملکت ارتقا پیدا نماید که‌این سیاست ما نیست یا این که این‌که به خارج نگاه کنیم و اکنون در قوانینی هستیم که مملکت نیاز به ارز داراست و می بایست در مسیر نگاه به خارج و صادرات گام برداریم .

شریعتی تاکید کرد : در صورتی بخواهیم این امور محقق گردد , بخش محرمانه بایستی در حق تقدم قرار بگیرد و اتاقهای بازرگانی نقش بی‌بدیلی بازی کنند .

او تیتر کرد : اتاقهای بازرگانی و بخش سری بایستی مجهز گردند و آمادگی ضروری را در خویش به‌وجود آورند ; چون در غیر اینصورت پیروز نخواهیم بود و در بر به عبارتی پاشنه پیشین خواهد چرخید .

استاندار خوزستان با اشاره به انتظارات خویش از اتاقهای بازرگانی خوزستان افزود : اتاقها بایستی مؤثرتر و پایدارتر کار کنند و دولت هم خویش را موظف می داند که با آ‌نها همراه باشد .

او بابیان این‌که عمان بازار زیاد خیر و خوبی برای میهن ما است , ابلاغ داشت : بایستی با نگاه عملی و کارشناسی برنامه‌ریزی گردد تا بتوانیم محور شورای مصاحبه را توسعه و گسترش صادرات در اختیار بگذاریم .

ایشان ادامه اعطا کرد : بایستی واحدهای تولیدی را تحلیل و مشکلها را بررسی نماییم تا شاهد گسترش باشیم ; نیز چنین اتاقهای بازرگانی بایستی برنامه جامع صادرات استان را بکمک و لحاظ دیگر بخشهای مسئول گرداوری نمایند .

او ذکر کرد : خیر صرفا با عراق بلکه مقدمات تولید ارتباط نزدیک با عمان نیز بایستی مهیا شود ; به این دلیل‌که که‌این سرزمین یکی‌از دولتهایی است که پایدارترین ارتباط ها را با کشور ایران داشته است و زمانی دولت این مرزوبوم حدود چهل , پنجاه سال ارتباط اثبات و طبق اعتماد متقابل با ما دارااست , عدم استفاده از بازار آن ضرر و زیان بزرگی است و می بایست از آن گنجایش استفاده نماییم .

او اعلام‌کرد : دستگاههای ذی ربط اعم از بانکها هم آمادگی حمایت دارا‌هستند و هماهنگیها را ساخت می‌کنیم تا مشکلات حل شوند .

تشریح مشکلات صادرات به عراق

شهلا عموری , مدیریت اتاق بازرگانی اهواز , اظهار‌کرد : بیش ترین ارتفاع مرز ایران با عراق است و بیش ترین حجم گردش و گردشگر درمانی و بیش ترین گذرگاه مرزی کشور‌ایران هم با این سرزمین است که با دقت به وجود این ظرفیتها می بایست از آن ها سود مند شد .

عموری ادامه بخشید : ما به مرزو بوم عراق خام‌فروشی نداریم و از سال هشتاد و سه تا به امروز صادرات به عراق هفده برابر شده و میهن عراق کاملاً مصرفگرا است , البته تجهیزات و موقعیت ایجاد نداشته و بتازگی ایجاد را آغاز نموده است که ما می بایست از این مجال استفاده نماییم .

او بابیان این که مبادلات تجاری کشور ایران از سال هشتادوهفت تا هفت‌ماهه نودوپنج پرورش داشته و سطح تجاری ما با عراق مثبت بوده است , گفت : نیز چنین پروسه صادرات کشور ایران به عراق مثبت بوده , بطوریکه بیش ترین و نقط ی اوج فرایند صادرات مرتبط با سال نودویک است .

عموری با اشاره به این که تولیدکنندگان در درون ایجاد مینمایند ولی کم ترین تبلیغ را انجام میدهند و می بایست در این باره مبادرت نمایند , افزود : همگی از مملکت ترکیه بعنوان یک مرزوبوم پیروز در صادرات اسم می برند , چون این سرزمین ذوق و سلیقه مصرف‌کننده و قیمت ارزان را مورد‌علاقه قرار می‌دهد .

مدیر اتاق بازرگانی اهواز اظهار داشت : با دقت به‌این این‌که منزلت معظم رهبری سال جاری را بنام سال “ اقتصاد مقاومتی ; ساخت – اشتغال ” اسم گذاری کرده‌اند , بخش محرمانه در حالتی که قرار است مشکلی را مطرح کند بایستی رویه فعالیت آن را هم ارائه کند .


اول میزگرد ناحیه 3 معاونت مسكن و ساختمان وزارت رویه

شنبه 1 مهر 1396
Array
نسرین معین
1: تعداد بازدید

اولیه میزگرد حیطه ۳ معاونت مسكن و ساختمان وزارت روش و شهرسازي در شهر مشهد مقدس برگزار شوید .
آزمون نظام مهندسی
نخستین میزگرد حیطه ۳ معاونت مسكن و ساختمان وزارت راه و روش و شهرسازي با شركت مديرهای مسكن و رئیسهای نظام مهندسي و ضوابط ملي ساختمان سازمان كل روش و شهرسازي استانهاي تهران , یزد , گلستان , خراسان جنوبی , خراسان شمالی و خراسان رضوي در شهر مشهد مقدس برگزار شوید . اولیه میزگرد حیطه ۳ معاونت مسكن و ساختمان وزارت منش


اول میزگرد ناحیه ۳ معاونت مسكن و ساختمان وزارت رویه

اولیه میزگرد حوزه‌ ۳ معاونت مسكن و ساختمان وزارت شیوه
در اين میزگرد دكتر منوچهر شيباني اصل مدير كل دفتر کار سازمانهاي مهندسي و تشكلهاي فن اي وزارت رویه و شهرسازي اظهار کرد : نیز كاري و رابطه اين وزارت با سازمانهاي نظام مهندسي ساختمان و نظام كارداني در ۳ محور حمايت , هدايت و آنالیز است , كه در بخش بررسی مقاومت و اعتنا بيش تري ميشود .

به گفته شیبانی , فعلا روستا دستگاه اجرائي بر فعالیت كرد ارگان ها و نهادهاي دولتي ارزیابی ميكنند و همواره آنالیز وزارت راه و روش و شهرسازي با زير گروه ها ارشادي بوده است .

دكتر بهزاد مانيفر مدير كل محل کار قانون ها ملي كنترل ساختمان نیز يكي از هدفهای نشست های حیطه اي را تبادل تجربيات استانها در زمينه هاي اجراي قوانین ملي ساختمان در حوزه هاي ساخت و ساز تیتر کرد .
مانیفر ذکر کرد : ما به‌دنبال گرداوری فرمان العملهاي جديد در بخشهاي محاسبه و فراگیری در مرحله ملي هستيم , از اينرو اين دو مديريت را از يك ديگر جدا كرده ايم تا بيش از قبل بمسائل چک و آموزشي كه جز وظايف سازمانهاي نظام مهندسي است اعتنا ويژه اي ميشود .

در اين گرد‌همایی رئیسان سازمان نظام مهندسي و قانون ها ملي ساختمان و مديرهای مسكن اداره ها كل خط مش و شهرسازي استانهاي تهران , يزد , گلستان , خراسان شمالی , خراسان جنوبی و مدیر اداره نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوي مساله و مشكلها , نظرهاو پيشنهادهاي حوزه كاري خویش را با مسوولین وزارت روش و شهرسازي در ميان گذاشتند .


ماجرای امضاهایی که خانه‌ها را سست کرد .

شنبه 1 مهر 1396
Array
نسرین معین
0: تعداد بازدید

ماجرای امضاهایی که خانه‌ها را سست کرد .
آزمون نظام مهندسی
ماجرای امضاهایی که خانه‌ها را سست کرد : بازار امضا فروشی طی یکسری سال قبلی رونق گرفته بطوری که به طور همزمان با این دستور , کیفیت ساخت منزل ها کاهش دیده گیری پیدا نموده است . ماجرای امضاهایی که خانه‌ها را سست کرد .


ماجرای امضاهایی که خانه‌ها را سست کرد .

ماجرای امضاهایی که خانه‌ها را سست کرد .
چالش امضاء فروشی در ساختمان یکسری سالی است که یقه گیر مهندسین سرزمین شده و بسختی می توانند از این چاهی که برای خویش صحیح نموده اند , بیرون گردند .

طبق گزارش امضاء فروشی و یا این که بنوعی کمکاری از جایی نشأت می‌گیرد که مهندسین مرز و بوم از لحاظ مالی و معیشتی با ایراد روبرو می‌شوند و همین قضیه منجر میگردد که بسراغ تخلفات ساختمانی بروند .

از طرف دیگر همین بحران امضاء فروشی مشکلهایی اعم از گود برداریهای خطرناک , کمکاری در کیفیت ساختمانها , نصب آسانسورهای سوای استاندارد برای بخش اعظمی از مالکین تولید نموده است .

پدیده امضاء فروشی بتخلفی اطلاق می شود که در آن مهندسین طراح و ناظر سوای انجام پباده سازی و سوای اعمال ایده ها در پروسه ساخت , مدرک تأییدات کیفی طرح و اجرای ساختمانی را که به وسیله اشخاص فارغ از صلاحیت به انجام رسیده , بمراجع بالادستی یعنی شهرداری بعنوان مرجع صادر شدن پروانه و نظام مهندسی ساختمان بعنوان ناظر عالیه ارائه میدهند .

تخلف امضاء فروشی دربین ناظران حقیقی و واقعی و ناظران حقوقی ( موسسه ها ) بشیوه مختلفی صورت می‌گیرد . درباره ی ناظران واقعی به‌این نوع است که ناظران فارغ از بررسیهای حتمی و کافی در باب درستی عملیات اجرایی , صحت این فرایند را چه بسا پیش از انجام آن عملیات , در برگه‌های گزارشدهی بمرجع صادر شدن پروانه به اصطلاح سپید امضاء می‌کنند و گاها چه بسا مدرک اتمام عملیات ساختمان را که بمنظور ضمانت صدق عملیات اجرایی به وسیله ضابطه گذار الزام شده‌است را در اولِ فعالیت تحویل مالکین میدهند .

امضاء فروشی در اشخاص حقیقی و واقعی منتفی است

طبق این گزارش مهدی روان شادینا عضو هیئت مدیره اداره نظام مهندسی ساختمان استان تهران با اشاره بدین این‌که واژه امضاء فروشی واژه قابل قبولی نیست گفت : میتوان امضاء فروشی را بنوع دیگری اعم از کم کاری و یا این که فقدان ارائه سرویس ها بنسبت وظایفی که محول شوید تعبیروتفسیر کرد .

روان شادنیا ادامه اعطا کرد : امضاء فروشی وقتی صورت می دهد که کسی مهر و امضای خویش را بشخص دیگری بفروشد .
او افزود : دعوا امضاء فروشی در زمینه ی اشخاص حقیقی وواقعی منتفی است , البته در امر اشخاص حقوقی این کم کاری بدلایل مختلفی موجود است .

او اظهار‌کرد : در تشخیص صلاحیت اشخاص حقوقی در‌این حوزه می بایست تجدید لحاظ شود ما نباید مهندسین و یا این که مردمان را تقصیرکار بدانیم . می بایست گزینه‌های ضروری مثل معیشت افراد متعدد را برای دادن سرویس ها کیفیت بالا در لحاظ بگیریم .

عضو هیئت مدیره اداره نظام مهندسی استان تهران با اشاره بدین این‌که در خصوص قشرها این کم کاری قادر است وجود داشته باشد , ذکر کرد : با ارتقا بازرسیها و ساخت کارنامه حرفه‌ای می توانیم کیفیت سرویس ها را دراین باره ارتقا دهیم و بازدارنده ساخت کم کاری در‌این بخش گردیم .

نباید راجع‌به امضا فروشی پنهانکاری نمود .

طبق این گزارش خلاف صحبتهای عضو هئیت مدیره اداره نظام مهندسی ساختمان استان تهران منوچهر شیبانی مدیرکل دفتر کار ارگانهای مهندسی و تشکلهای حرفه‌ای وزارت خط مش و شهرسازی با اشاره به‌این این‌که نباید دعوا امضاء فروشی را در سرزمین مخفی کرد , اظهار کرد : روشهای ناهنجار اجتماعی و حرفه‌ای اعم از امضاء فروشی در جای مشخصی ثبت نمی شود و اکنون سرویس ها صوری و امضاء فروشی درزمینه ساخت و ساز موجود هست .

شیبانی ذکر کرد : متأسفانه برخی از مسئولین معتقدند نباید بحثهای امضاء فروشی را مطرح نمود , البته بنظر عبد و بنده در صورتی‌که در جامعه‌ بیماری موجود هست , نهفته کردنش سبب ساز عود کردن آن می شود .

او تاکید کرد : متأسفانه ازشروع تکوین سرویس ها مهندسی در ساخت و ساز شهری فرآیند بسمت امضاء محور بودن جنبش کرده و از مسئولیت محوری خبری نیست .

طبق این گزارش عباس آخوندی وزیر شیوه و شهرسازی با اشاره بچالش امضاء فروشی در نظام مهندسی اظهار کرد : در مقطعی مورد امضاء فروشی اگر‌چه محدود , یکی‌از مشکلهای این نظام حرفه‌ای به حساب می آید .

او اظهار داشت : یکی دیگر از چالشهای اداره نظام مهندسی این است که‌این نظام حرفه‌ای به نادرست راس توزیع عمل شده و این اداره دارای اعتبار از دید سرمایه اجتماعی در جامعه تنزل یافته است .

آخوندی با اشاره به‌این اینکه هیچ قضاوتی در رابطه امضاء فروشی نمی‌کنم , تیتر کرد : این‌که یک سری درصد از جامعه مهندسین مشغول امضاء فروشی گردیده اند نیز مشخص و معلوم نیست , البته این قضیه شیوع پیدا نموده است .

این رده ادامه اعطا کرد : مشتری می بایست فقط با یک مهندس وارد عمل گردد و آن مهندس با دیگر بخش ها و رشته‌های مهندسی هماهنگ باشد .

طبق این گزارش عوامل زیادی برای پیدایش چنین تخلفی , از سوی مسئولین و کارشناسان برشمرده میگردد که بخش اعظم آن بر ضعف در گرداوری ضابطه , کار کرد نامطلوب مراجع محاسبه عالیه , نبود چک همگانی بر اجرای عملیات ساختمانی , حقوق پائین و اندک مهندسین طراح و ناظر نسبت بکل چرخه مالی ساختمان سازی , تمرکز داراست .

حقوق پائین مهندسین طراح و ناظر نسبت بشرح خدماتی که بر عهده دارا‌هستند هم از عوامل پیدایش پدیده امضاء فروشی ذکر میگردد . تعرفه سرویس ها مهندسی در آئیننامه اجرایی ماده سی وسه ضابطه نظام مهندسی و در دست گرفتن ساختمان زیر ماده هفده مبحث دوم ضوابط ملی , همگی ساله بصورت درصدی از هزینه تمام شده ساخت , تصویب شده وزارت رویه و شهرسازی , طبق متراژ بنای کل ساختمان محاسبه و برای حقوق پباده سازی و اجرا و تحلیل در حیث گرفته میگردد .

فقط رویکرد خروج از امضاء فروشی تعیین اشخاص با صلاحیت و ارتقاء حقوق و دستمزد آنهاست که ولی دراین باره قولهایی اعم از گرداوری آئین طومار در دست گرفتن ساختمان داده شده که امید‌واریم بزودی بمرحله عملیاتی شدن رسد .


هفتاد و دومی نشست هیأت مدیره اداره برگزار شد+مصوبات

پنجشنبه 30 شهريور 1396
Array
نسرین معین
6: تعداد بازدید


آزمون نظام مهندسی
به نقل از اداره نظام مهندسی ساختمان استان مازندران هفتادو دومی گردهمایی هیأت مدیره اداره شنبه نوزده فروددین ماه در محل اداره برگزار و سیاستی به شرح زیر اتخاذ شد : هفتاد و دومی نشست هیأت مدیره اداره برگزار شد

هفتاد و دومی گردهمایی هیأت مدیره اداره برگزار شد
اداره نظام مهندسی ساختمان مازندران

هفتاد و دومی گردهمایی هیأت مدیره اداره برگزار شد
مقرر شوید ساعت ها فعالیت اداره ( ستاد و دفترها ) همانند سال ۹۵ باشد .

سفارش کمیسیون شوراها و مراجع صادر شدن پروانه مطرح و مقرر شوید که همایشی به عنوان ” نقش شوراها و رئیس شهری ” تا سقف پانزده میلیون تومان به وسیله اداره برگزار گردد .

طومار شماره ۹۴۶۳۲۰/۲۷/ص دانش گاه مازندران راجع به برگزاری کارگاه بین المللی مطرح که تا سقف سی میلیون تومان در این مسیر از محل سطر همایش های اداره موافقت شوید .

توصیه دارایی متمم جهت کنسولگری ساری مطرح که تا سقف پنجاه میلیون تومان در این راه تصویب شده شوید .

اجرایی نمودن حسابداری تعهدی در دفتر ها نمایندگی و ستاد مطرح که با زمینه موافقت شوید .
مورد طرح و بسط سرور اداره جهت افزایش و سوق دهی قابل انعطاف افزاری اداره تا سقف سی و پنج میلیون تومان مطابق با آیین طومار مالی معاملاتی اداره موافقت شوید .

زمینه جابجایی خانم نرگس اسکندری با احدی از کارمندان اداره نظام مهندسی استان تهران مطرح که با دقت به موقعیت موافقت شوید .


مدیرکل پدافند غیرعامل کردستان اظهار کرد : فعلا طرح مطالعاتی جامع پدافند غیرعامل در استان کردستان نیس

پنجشنبه 30 شهريور 1396
Array
نسرین معین
4: تعداد بازدید


.
آزمون نظام مهندسی
محمد رضایی ظهر روز جاری در او‌لین
گرد‌همایی پدافند غیرعامل استان کردستان در سال نودوشش که با حضور استاندار کردستان , مسئولین و اعضای این شورا در تالار شهدای گمنام استانداری کردستان برگزار شوید , تیتر داشت : سال قبلی در مجموع پنجاه و پنج گردهمایی شورای پدافند غیرعامل در تراز فرمانداریهای استان با هشتاد مصوبه برگزار و اجرایی شوید . طرح مطالعاتی جامع پدافند غیرعامل در استان کردستان


طرح مطالعاتی جامع پدافند غیرعامل در استان کردستان
طرح مطالعاتی جامع پدافند غیرعامل در استان کردستان

طرح مطالعاتی جامع پدافند غیرعامل در استان کردستان
رضایی با اشاره به برگزاری سیصد رزمایش متعدد در حوزه‌های متعدد کارگروهها در سال قبلی , ادامه بخشید : برای شرکتهایی که در مرحله استان پدافند غیرعامل نداشتند یازده کمپانی شناسایی و درخواست کننده شدند که از این تعداد پنج کمپانی مورد تأیید قرار گرفتند .

او با اشاره به اقدامات شاخص شورای پدافند غیرعامل استان در سال پیشین ابلاغ داشت : منعقد تفاهم‌نامه نیز کاری بین شیوه و شهرسازی و نظام مهندسی استان کردستان بمنظور یکپارچه‌سازی اقدامات , معرفی یازده کمپانی استان برای تشکیل پدافند غیرعامل , بازدید از مرکز ها ثقل رده‌های حفاظتی در حوزه های متعدد , فعال سازی سامانه پیامکی برای شورای دبیرخانه پدافند غیرعامل استان و برگزاری رزمایشهای گوناگون با محوریت انرژی و فضای سایبری و زیستی از مهم ترین این اقدامات بوده است .

رئیس کل پدافند غیر استدلال استانداری کردستان به اجرا و ساخت یک هزار و شصت وهفت دقیقه برنامه در رابطه با مورد پدافند غیرعامل در صدا و سیمای راءس کردستان و برپایی دوازده مورد نمایشگاه پدافند غیرعامل در سال پیشین اشاره نمود و ابلاغ داشت : در سال قبلی مبتنی بر ارزیابیهای صورت گرفته کارگروه انرژی , کارگروه دفاعی امنیتی و کارگروه فراگیری شورای پدافند غیرعامل کردستان بعنوان کارگروه برتر در حوزه پدافند غیرعامل تعیین شدند .

او با اشاره ببرنامه‌های شورای پدافندغیر ادله استان در همین سال اظهار داشت : اولویتهای کاری همین سال ما اضافه در حوزه‌های برنامه‌ریزی , مرتب سازی و پی گیری اجرای مطالعاتی طرح جامع پدافند غیرعامل استان کردستان است .
رضایی بابیان اینکه طرح مطالعاتی جامع پدافند غیرعامل هم‌اکنون در استان کردستان نیست , بیان کرد : دومی حق تقدم کلیدی این شورا در این سال تشکیل انجمن علمی شورای پدافند غیرعامل استان است و به ۵پنج کمپانی درخواست کننده شناسایی شده استان هم دوره‌های آموزشی ارائه خواهد شوید .

او یادآور شد : منعقد تفاهم‌نامه نیز کاری با کتاب خانه‌های همگانی کردستان , حضور شورای پدافند غیرعامل استان در شورای استانی برنامه‌ریزی و شورای توسعه و گسترش استان , رابطه با رسانه‌های خبری و تعامل با دانشگاهها و مرکزها علمی و برگزاری همایش منطقه‌ای در حوزه زیستی از مهم ترین برنامه‌های کاری شورای پدافند غیرعامل استان در این سال است .


شکایت نائب رییس کانون گاز استان گلستان از فرمانداری و نظام مهندسی آزادشهر

پنجشنبه 30 شهريور 1396
Array
نسرین معین
4: تعداد بازدید

شکایت نائب رییس کانون گاز استان گلستان از فرمانداری و نظام مهندسی آزادشهر
آزمون نظام مهندسی
در یکسری روز قبل خبرهایی بدست ما رسید که حاکی از گردآوری پول و نسخه برداری مدارک از هم محلی روستای فارسیان برای لوله کشی گاز منزل ها درین قریه بود , در حالیکه هنوز علمک گازی نصب نشده است . بعداز تحقیقهای دوچندان به‌این سود رسیدیم که برهان این داستان یک کدام از عهد و پیمان کاران گاز شهرستان آزادشهر است . . شکایت نائب رییس کانون گاز استان گلستان از فرمانداری

شکایت نائب رییس کانون گاز استان گلستان از فرمانداری
شکایت نائب رییس کانون گاز استان گلستان از فرمانداری

شکایت نائب رییس کانون گاز استان گلستان از فرمانداری
در همین راستا غلام علی محمدی , نائب رییس کانون گاز استان گلستان و مسئول انجمن صنفی گاز شهرستان آزادشهر اعلام‌کرد : متاسفانه هنگامی بازار عمل راکد می گردد , جمع ای دست بدین امور میزنند و عملکرد می کنند تا با دریافت کردن پول و مدارک از مردمان , عمل را برای خویش مصادره کنند .

محمدی اعلام‌کرد : روال فعالیت این است که ابتدا سازمان گاز جواز فعالیت را صادر نماید و هنگامی جواز را صادر می کند که علمکها را نصب کرده‌با‌شد , آنگاه بصنف و نظام مهندسی طومار می‌زند و آن وقت مجریان می توانند وارد کار شوند .

او ادامه بخشید : تا شرایط فعلی سازمان گاز برای آغازکار در روستای فارسیان هیچ مجوزی صادر نکرده و هر عهدوپیمان کاری که پیش از وارد شدن جواز فعالیت را آغاز نماید خلافکار است .

این رده مسئول تاکید کرد : ما با نیز کاری بخش داری و دهیاری های بخش چشمه ساران به روستاها رفته و با مردمان حرف کرده بودیم و به آن‌ها اعلام کرده ایم که صرفا موقعی پیمانکاران می‌توانند فعالیت را استارت کنند که جواز صادر شده باشد و آن‌ها با شما قرارداد ببندند .

مسئول انجمن صنفی گاز شهرستان آزادشهر تیتر نمود : مردمان عزیز استان با خبر باشند که نرخ لوله کشی در سراسر استان یکسان است و برای این‌که جمعی از آن‌ها سو , استفاده نکنند حتما قرارداد ببندند و بهیچ کس پول انتقاد ندهند .
او یادآور شد : نیز وطنان شهرستان آزادشهر می‌توانند به انجمن صنفی گاز آزادشهر بنا شده در خیابان سازمان گاز , مابین سازمان گاز و نظام مهندسی برگشت کنند و برای لوله کشی منزلشان قرارداد ببندند . ما در این مکان از آنان مدارک را گرفته و شماره حسابی به آن‌ها معرفی می کنیم . واجب بذکر است که نام نویسی کنتور نیز در همین انجمن صنفی انجام خواهد شوید .

محمدی تصریح کرد : قسم کاری را برای لوله کشی خانه آنان معرفی کرده و پس از اتمام فعالیت پول را به عهد عمل می دهیم . تمام عهدوپیمان کاران جواز دار و مورد تایید سازمان گاز درین انجمن صنفی عضو میباشند و امور بین آنها تقسیم خواهد شد .

ایشان در زمینه‌ی مدارک موردنیاز ابلاغ داشت : مدارک ما یحتاج قرارداد عبارتند از : نسخه برداری شناسنامه , نسخه برداری کارت ملی و برای شهرها نسخه برداری پروانه ساختمان و در حالتی‌که پروانه ساخت نداشت استحکام سازه نیازاست .

محمدی در شکایت از نظام مهندسی استان گلستان و بخشداریها اظهار داشت : پیش از این جمعی از قسم کاران خلاف کار را به نظام مهندسی و بخشداری ها معرفی کردیم ولی برخورد بدون شوخی ای از آن‌ها مشاهده نکردیم .

معاون کانون گاز استان گلستان تصریح کرد : برای آنالیز بر فعالیت عهدوپیمان کاران می بایست اهرم فشاری وجود داشته باشد , ولی متاسفانه اهرم فشاری در فعالیت نیست و مشهود است اشخاص خلافکار راحت خیس از از سایر فعالیت می‌نمایند .

او در شکایت از فرمانداری آزادشهر تاکید کرد : در حین فرمان‌دار قدیمی , وقتی که قرار بود مسکن مهر را بهره‌برداری نمایند , فرمان‌دار از ما درخواست کرد تا کنتورها را نصب نماییم , ما به وی گفتیم که تا‌زمانیکه تسویه حساب نشود این فعالیت را انجام نمیدهیم .

او ادامه اعطا کرد : فرمان‌دار دیرین اذعان کرد ; بگذارید بحساب فرمانداری , ما با شما نیز کاری خوا هیم کرد و مشکلی نیست . از سال نود تا اکنون در حدود هفت میلیون تومان طلب خویش , که فاکتور ان هم موجود هست را نتوانسته ایم وصول نماییم .

محمدی شرح داد : برای وصول طلب , بارها بشرکت تعاونی مسکن مهر آزادشهر مراجعه کرده ایم ولی ان ها مارا به پیمانکار ارجاع داده اند و پیمانکار هم مارا به آن‌ها و بارها به ما گفته اند ; بروید هر کاری که دوست دارید انجام دهید .

این جایگاه تیتر کرد : ما بدرخواست فرمان‌دار قبل , قبلی از تسویه حساب , کنتورها را نصب کرده ایم و فرمان دار یک سمت و یک مقام است , خیر یک شخص که با نبودش وظیفه از گردن نفر بعدی برداشته شود .

 

او اظهار کرد : اینجانب با آقای شفاهی دوست می باشم و از وی توقع دارم , در موضع فرمان‌دار آزادشهر و طبق قرار فرمان دار قدیمی مارا در وصول مطالبات خویش امداد کند .


پباده سازی وب سایت - 4 استدلال عمدهء عدم مطالعه محتوای سایت شما

سه شنبه 21 شهريور 1396
Array
نسرین معین
6: تعداد بازدید

پباده سازی وب سایت - 4 استدلال عمدهء عدم مطالعه محتوای سایت شما
پیدا کردطراحی سایت در مشهد
هایی که برای فروش در وبسایت خویش از محتوای بروشورهای تبلیغاتی ( اسکن paste ( انجام داده اند اصلاً عمل دشواری نیست . این سایت ها معمولاً دارنده مطالب فراوان طولانی و مملو از کلمات بیهوده بوده و تلاوت آن مطالب به طور آنلاین فراوان طاقت فرسا می‌باشد .

اکثر وقت ها این اشخاص در پباده سازی وبسایت های خویش مشکلات فاحش و مهلک ای را مرتکب میشوند که اصلی ترین این ایرادات این است که برای تارنما خویش مطالب و محتوای منحصربه‌فرد ساخت نمی‌کنند . نوشتن محتوا و تهیه و تنظیم مطالب برای سایت با تهیه و تنظیم مطالب برای رسانه های چاپی مثل مجله دوچندان مختلف میباشد .

چون در وبسایت ها و مطالب آنلاین , اشخاص در واقع محتوا را نمی خوانند - بلکه آن را نسخه برداری می نمایند . برای این‌که مطالب وبسایت شما راحت خیس به طور آنلاین هضم شود , در اینجا به 4 نکته حائض اهمیت برای تنظیم محتوای وب سایت ارائه می‌کنیم :

- نکته شماره یک – یوزرها در سایت مطالب را نمی خوانند - نسخه برداری می نمایند

همانگونه که قبلاً ذکر شد , یوزرها متن ها جانور در صفحه های سایت را نظیر یک خبر نامه نمی خوانند بلکه تنها با چشمان خویش محتوای کلی و داده ها آن را کپی می نمایند .

مطالعات نشان داده است که حدود 79 % از یوزرها تست شده مدام مطالب مو جود در صفحه های را نسخه برداری می نمایند . صرفا 16 % از اشخاص واژه و کلمه به کلمهء مطالب را به طور آنلاین مطالعه می نمایند . به مراد ساخت نوشته های اساسی و برای احضار شدن آن , عنصرها مضاعف مهمی موجود است که دربرگیرنده :

استفاده از نوشته های برجسته یا این که Bold شده


استفاده از Bullet ها ( ● , ٭ , - و . . . ) یا این که نماد گذاری در نوشته


استفاده از عنوان ها حساس و فرعی


میزان ظاهری فونت ها

 


تحت عنوان یک راهنمای کلی , همت فرمائید حجم کلمه ها را در محتوا کاهش داده و صرفا نظرها و نظرها اساسی را در پاراگراف های مختصر و موءثر ارائه دهید تا یوزرها برای اخذ هرگونه داده ها با یک نگاه کلی آن را بدست بیاورند .

- نکته شماره دو – باریک نگه داشتن پاراگراف های محتوا

کلیه این مسئله را میدانند که متن‌ها طولانی به طور افقی حجم بیشتری دارااست و احتمال احضار شدن آن ها هم کمتر میباشد . مجله ها هم سالهاست که‌این رمز را میدانند و مقاله‌ها خویش را به طور ستون هایی کوتاه با پهنا کم می نویسند . مهمتر از تمامی این‌که استفاده از ستون های باریک همراه با تصاویر برای لبریز کردن فضاهای خالی هم فراوان مطلوب میباشد .

- نکته سوم – قرار دادن نوشته های با اهمیت برفراز fold

بخش اعظمی از شما احتمالا بپرسید که fold چیست؟ fold خطی است که او‌لین صفحهء مشاهده شده بوسیله استفاده کننده را از گزیده که استفاده کننده برای دیدن اسکرول می نماید , تقسیم می‌نماید . ولی این خط تغییراتی خواهد کرد که‌این تغییر‌و تحول بستگی به رزولوشن مانیتور استفاده کننده دارااست .

ولی مطالعات نشان میدهد که اکثری از یوزرها بیشتر از وضوح 1024×768 و فراتر در مانیتور خویش استفاده می نمایند .

اطمینان حاصل نمایید که پیوند ها و call to action های دارای اهمیت شما بر بالای fold همراه با متن ها تکمیلی در نصیب زیر در سمت انتهای ورقه موجود هست .

- نکته شماره چهار – موتورهای کاوش را فراموش نکنید

هیچوقت فراموش نکنید که محتوای تارنما شماست که رنکینگ سایت شمارا به وجود می آورد و یا این که برعکس , وخیم می نماید . براین اساس مطمئن گردید که از موعظه ها و نکات ذکر شده در نوشتن محتوا در سایت خویش استفاده نموده اید .


چه‌گونه یک کمپانی پباده سازی وب سایت را تعیین کنیم؟

سه شنبه 21 شهريور 1396
Array
نسرین معین
7: تعداد بازدید

چه‌گونه یک کمپانی پباده سازی وب سایت را تعیین کنیم؟
چنانچه شما اکنون قراردادی را با یکی موسسه ها پباده سازی وبسایت دارید یا این که پیرو فرد یا اطراحی سایت در مشهد
شرکتی برای پباده سازی وب سایت خویش می‌گردید , وسیع ترین مشکلی که با آن برخورد خواهید کرد آنستکه که به چه شکل شرکتی مطمئن برای این خواسته بیابیم؟ شرکتی که عمل پباده سازی را به طرز صحیحی و در موعد مقرر به آخر و عاقبت برساند .

بخش اعظمی از تارنما ها به شما و وبمسترها این قابلیت را می دهند تا پروژه های خویش را برای شرکت ها پباده سازی وب سایت به مناقصه گذارید . کلیه این تارنما ها به شما این قابلیت و امکان را می دهند تا با موسسات و اشخاصی که برای شما عمل خواهند کرد , از پیشین تماس گرفته و با آنان سخن فرمایید . چه بسا بخش اعظمی از آنان بر پایه ی , مرزوبوم , استان , شهر و ناحیه موسسات را گونه بندی می نمایند که به شما این قابلیت و امکان را می‌دهد تا مناطقی که دستمزدها بالا نمی باشند و شهرهای صنعتی نمی باشند , کمپانی متبوع خویش را گزینش نمایید . اینکار به شما این قابلیت و امکان را خواهد بخشید تا مخارج پروژه خویش را ذیل نگه دارید . به عبارت دیگر , شما با استخدام نفرات کمتر , در هزینه ها صرفه جویی میکنید .

سئوالی که می‌ماند آن است که چطور می توان از در میان شن ها , الماس را پیدا کرد؟ فرد یا این که شرکتی که بتواند کاری کیفیت عالی را در برهه زمانی زمان مقرر شده با مخارج معلوم شده به شما تحویل دهد؟ جواب دادن به‌این پرسش معمولی نمیباشد . شایسته ترین کاری که میتوانید انجام دهید استفاده از ابزارهایی است که در بعضا از وب سایت ها برای قیمت دهی به شرکت های و وبسایت ها ارائه می گردد .

متاسفانه بیشتر چنین تارنما هایی از سیستم های قیمت دهی ضعیفی استفاده می نمایند بطوریکه به مشتریان اذن می‌دهد تا صرفا امتیازی را بین 0 تا 10 به طراحان بدهند . چنین سیستم هایی معمولا فاکتورهای مختلفی را در خویش جای نمی دهند , فاکتورهایی مانند دسته پروژه و پیچیدگی های آن .

پیچیدگی یک پروژه فاکتور مهمی میباشد . طراحان وب سایت هایی که پیچیدگی خاصی ندارند و خیلی بی آلایش پباده سازی گردیده اند می‌توانند در‌این سیستم امتیاز بالایی را برای شغل های خویش کسب نمایند . البته تضمینی نیست که آن‌ها بتوانند پروژه های پیچیده خیس را بخوبی سوق دهی نمایند . از آنجاییکه پروژه های پیچیده خیس , مخارج بالاتری را طلب می نمایند , در سود چنین سیستم هایی باید دست‌کم فاکتور مبلغ پروژه را هم در فرمول های درجه بندی خویش در لحاظ بگیرند تا داده ها بیش تر تری را به مشتریان ارائه دهد . با اینکار , تصمیم گیریهای مشتریان , معمولی خیس خواهد شد .

در زیر چندین توصیه برای گزینش شرکتی مطلوب در پباده سازی وبسایت را مورد مشاجره قرار میدهیم .
مشتری هیچوقت نباید مبلغ را تیتر نماید

احتمال دارد بپرسید استدلال این فرمان چه می‌تواند باشد؟ در صورتی‌که مبلغ را تیتر فرمائید , بخش اعظم شرکتهای بر حسب مبلغ تیتر شده از سمت شما , هزینه ها را سفارش خواهند اعطا کرد . متاسفانه هزینه ها و دستمزدها در یک شهر یا این که حوزه‌ نسبت به بخش ها دیگر میتواند تماما متعدد باشد .

بعنوان نمونه , فرض نمائید شما قصد دارید تا لوگویی را برای خویش پباده سازی نمایید و انجام اینکار را بدست پباده سازی بسپارید . هر گرافیست ماهری باید حاذق به انجام اینکار باشد . در فیض مناسب ترین عمل این است که با کمترین هزینه اینکار را انجام دهید . البته فکر کنید که مخاطبان شما کسانی در استرالیا میباشند . در اینصورت منطقی نیست تا فکر کنید پباده سازی در جمهوری اسلامی ایران یا این که چین , بتواند به به عبارتی خیر پباده سازی که مستقر استرالیا است , از مخاطبان شما آگاه باشد . البته به‌این نکته اعتنا داشته باشید که مخارج پباده سازی در استرالیا به مراتب فراوان فراتر از مخارج پباده سازی در کشور‌ایران و چین است .

هیچ وقت از کمپانی هایی که بالاتر از انتظارات شما میباشند استفاده نکنید

احتمال دارد بپرسید ( در شرایطی که خودم مهارت داشتم که از کس دیگری امداد نمی گرفتم ( . اگر‌چه این جمله شما احتمالا درست باشد اما شما نیاز دارید تا به مقدار کافی با حوزه کاری خویش آشنا باشید تا توانمند باشید به توجه , پروژه خویش را تعریف فرمائید , و بتوانید معلوم فرمایید چه کارهایی قابلیت و امکان پذیر است و چه کارهایی قابلیت پذیر نیست تا بدانید هزینه تیتر شده در پروژه منطقی است یا این که خیر .

در صورت لزوم , از فردی مشورت کردن بگیرید که در‌این ناحیه تا قبل از این شناخت دارااست . عمده وب سایت ها معمولا انجمن گفتگویی دارا‌هستند که میتوانید با اسم مستعار پیش از آنکه پروژه خویش را بدست آن ها بسپارید , با آن ها مشورت کردن و حرف نمائید . با توجه به برخورد های طراحان راجع به پروژه خویش دقت فرمایید . شایسته ترین گزینش و آیتم , فرد یا این که شرکتی است که شیفته کارش است . از آنان بخواهید تا مثال شغل های مشابهی را که تا قبل از این در این راستا انجام داده اند را در صورت قابلیت نشان تان دهند . طراحان گرافیست , طراحان وبسایت , و هم پدید آورندگان مطالب , می بایست توانمند باشند تا مثال شغل های خویش را ارائه دهند . برنامه نویسان و بعضا دیگر , احتمال دارد قوی نباشند تا مثال کارهایی را ارائه دهند اما ممکن این بتوانند منابعی را در این سمت معرفی نمایند .

با پیروی از مطالب فوق و هم گشوده گذاشتن باب مذاکرات و مشورت کردن , حاذق خواهید بود تا بشدت بخت یافتن طراح و کمپانی طراح مورد نظرتان را ارتقا دهید . این فعالیت نیز در طول و نیز در مخارج پروژه , به شما یاری خواهد کرد ضمن آنکه مدیر کسب و عمل شمارا سهل وآسان خیس خواهد کرد . در پایان , نکته ای موجود است آن است که شما در تعیین طراح , به به عبارتی مشکلاتی برخورد خواهید کرد که در استخدام یک کارمند با آن مواجه خواهید بود ضمن آنکه مشکلات دیگری هم مثل حالت جغرافیایی , کشوری , استانی , و شهری به آن بیش تر شده‌است .


از ایرادات در پباده سازی وب سایت

سه شنبه 21 شهريور 1396
Array
نسرین معین
4: تعداد بازدید

از ایرادات در پباده سازی وب سایت
در این مقاله با انگیزه احترام به استفاده کننده و تبیین این مقاله که وب سایت پباده سازی شدطراحی سایت در مشهد
استفاده کننده می بایست ساخته شود و راحتی و احترام به وی در حیث گرفته شود , سعی در آن است که به مشکلات فاحش و کسالت توشه در پباده سازی تارنما که منجر بی علایقی یوزرها و سراگردانی آن ها در هنگام بازدید تارنما شما , اشاره نماییم و بگوییم این مشکلات می‌تواند وفاداری ویزیتور را نسبت به تارنما شما از بین برده و ماندگاری تارنما شما‌را در ذهن وی کم کند .
1 - استفاده از فونت کوچک

هیچ گاه از فونت های کوچک در پباده سازی استفاده نکنید . یک کدام از خواص های تارنما های نو داشتن متن ها با فونت های درشت و هم داشتن منوهای درشت است . اساسا نسل نو وبسایت ها به جهت درشتی و وضوح سوق یافته اند و یک کدام از خصوصیت های آنان , داشتن خودکار های درشت برای نوشته , منوها و تیترها می‌باشد .
2 - امکان تغییر تحول سایز مداد یا این که فونت

قرار دادن قابلیت و امکان تغییر‌و تحول سایز فونت و یا این که تغییر و تحول دسته خودکار یک کدام از امکان هایی است که احترام شما‌را به استفاده کننده نشان میدهد . امکان تغییر تحول سایز فونت را در پباده سازی وب سایت , برای افرادی که مایل به درشت شدن متن ها میباشند قرار میدهند . یوزرها پیر , افرادی که چشمان دوچندان ضعیف دارا هستند , و اشخاصی که مایلند نوشته و محتوا را با مداد درشت بخوانند میتوانند از این امکان به خیر استفاده و سود جویند .
3 - استفاده از آوا در دور‌نما

از آهنگ دورنما هیچ زمان استفاده نکنید . بخش اعظمی از یوزرها از این فعالیت راضی نیستند و بازدید وب سایت شما برایشان کیفر آور خواهد شد . پباده سازی وبسایت شما بایستی به نحوی باشد که حیث همگی دسته ذوق ای را جلب کند . قرار دادن آهنگ در دور نما یکی مواقعی است که حیث توده ای خاص را تامین می نماید و ممکن است ویزیتورهای تارنما شما محدود به آن‌ها خواهد شد .
4 - پباده سازی فلش های مضاعف

هدر تارنما را تمام فلش پباده سازی نکنید . چون گهگاه در بعضی سیستم ها که برنامه فلش نصب نیست هدر بارگذاری نمی‌شود . هدرسایت , از مهم‌ترین قسمت های وبسایت است و نمایش داده نشدن آن به استفاده کننده , ضربه بخش اعظمی به وبسایت وارد می نماید . علاوه برای این‌که هدر تارنما خویش را نباید فلش پباده سازی فرمایید , کل محتوای و طراحی صفحه وب سایت را هم فلش پباده سازی نکنید . استفاده از وب سایت های تمام فلش ضمن این‌که سرعت تارنما را ذیل می‌آورد , شاید به دلیل نصب نبودن فلش در بعضی سیستم به وسیله بعضا یوزرها نمایش داده نشود . تا آنجا که قابلیت داراست فلش را کم و محدود و در جایی که در‌حالتی که بارگذاری نشود ضربه ای به محتوا ودیزاین اساسی شما وارد نکند , قرار دهید .
5 - استفاده از پوشه های PDF

استفاده از پوشه های PDF برای نمایش در وبسایت چندان رضایت بخش نیست . یوزرها از دیدن پوشه های PDF در صفحه های اینترنت چندان دل خوشی ندارند . این فولدر ها , سایز بزرگی دارا‌هستند و برای دیدن تمام برگه می بایست اسکرول کرد و همینطور سوای داشتن برنامه PDF Reader , استفاده کننده حاذق به تلاوت آن نیست .
6 - ارزیابی نکردن در مرورگرهای متعدد

تارنما خویش را در مرورگرهای متعدد محاسبه و آزمون نمایید . نیمی از ایرانیان هنوز از مرورگر وب اکسپلولر نسخه 7 و 6 استفاده می نمایند و در حالتی‌که صفحه های پباده سازی شده شما در‌این مرورگرها به خیر نمایش داده نشوند , شما نیمی از ویزیتورهای خویش را از دست خواهید اعطا کرد . برای آزمایش صفحه ها خویش در مرورگر IE با نسخه متفاوت میتوانید از IE tester استفاده فرمایید .
7 - تغییر تحول ندادن رنگ پیوند هایی که تا قبل از این بازدید شده

رنگ پیوند های بازدید شده خویش را تغییر و تحول دهید . طوری لینک و پیوند های خویش را پباده سازی نمائید که هنگامی یکی‌از آن‌ها بوسیله کاربری کلیک می گردد , رنگ آن تغییر‌و تحول یابد تا استفاده کننده مطمئن شود کدام پیوند ها را چشم است و کدام ها را هنوز ندیده است . این فعالیت , از غلط پرت کردن کاربرجلوگیری می‌کند و وی ناچار به سپری کردن وقت برای این نیست که ببیند کدام لینک و پیوند ( به عنوان مثال پیوند کدام مقاله ) را پیش از این چشم است و کدام را ندیده است .
8 - استفاده از فونت های یکنواخت

از فونت های مختلف برای تنوع دیده استفاده کننده استفاده فرمایید . فونت یکسان , دیده را آزار و خسته می نماید . همت نمایید چه بسا در صورتی از یک جور فونت استفاده می‌کنید , سایز آن را تغییر‌و تحول دهید تا از خستگی دیده ویزیتور جلوگیری کند .
9 - استفاده از رنگ مشکی و دیده آزار در دور‌نما

از دورنما با رنگ های مضاعف تیره مانند مشکی اجتناب فرمایید . چون این رنگ در فروغ شب و نورکم , دیده را اذیت می نماید و استفاده کننده مایل نخواهد بود مجدد وبسایت شمارا ویزیت کند .
10 - استفاده از ALT و TITLE

برای عکس ها حتما از تگ Alt استفاده نمایید چون در صورتیکه عکس شما به هر عاملی بار گذاری نشد , لاقل نوشته درون تگ برای ویزیتور نمایش داده شود . استفاده از تایتل های متفاوت هم نشاندهنده تنوع محتوای تارنما شماست و نیز برای یوزرها و نیز برای موتورهای کاوش دارنده بها میباشد . استفاده نکردن از آن ها نوعی نقص در کدنویسی پباده سازی شما است .
11 - وجود خطای 404

یوزرها از این که لینکی در تارنما شمارا کلیک نمایند و با خطای 404 مواجه شوند , آزرده می گردند . عملکرد نمایید تا زمانی ورقه ای را بی نقص پباده سازی نکرده اید و آنرا آپلود نکرده اید از پیوند آن کاغذ در باطن تارنما خویش استفاده نکنید . یوزرها اهل ایران فراوان اصلی میباشند و با دیدن چنین صفحاتی اعتماد خویش را نسبت به وبسایت شما از دست می دهند و از اعتبار شما هم کاسته می گردد .
12 - استفاده نکردن از نوشته های تو در تو

می بایست بدانید استفاده کننده اینترنتی , یک خواننده کتاب نیست . وی دوست ندارد با ورقه اینترنت سایتی که مشاهده می‌کند , به عبارتی رفتاری شده باشد که با یک کتاب یا این که یک مقاله در یک نشریه احتمالا شود . وی دوست دارااست برگه اینترنت دارنده جذابیت ها و خلاقیت هایی باشد که ممکن در نوشته های طولانی و پشت سر هم یک کتاب نتوان به آن ها دست یافت . براین اساس خوبتر ترفند گذاشتن لینک و پیوند ادامه مقاله برای نوشته های طولانی , یا این که ترفند استفاده از زیر تیترها , برای منقطع شدن موضوعات یک نوشته از یکدیگر و چیزهایی مشابه این در وب سایت خویش تعبیه نمائید تا استفاده کننده حس کسالت از تلاوت یک نوشته طولانی را ننماید .

ترفندهای استفاده از نوشته های تو در تو :
استفاده از تیتر های فرعی یا این که به عبارتی subhead ها برای نوشته خویش
استفاده از لیست ارجاعات
استفاده از کلیدواژه های های لایت شده
استفاده از پاراگراف های کوچک
استفاده از هرم معکوس در تهیه مطالب
استفاده از نوشتار و نگارش معمولی در متن‌ها
13 - استفاده از اطلاع رسانی ها

استفاده از هر چیزی که مشابه تبلیغات در کاغذ اینترنت می‌ماند یوزرها را آزار می دهد . یوزرها و ویزیتورها نظیر تماشاچی های تلویزیون از اطلاع رسانی های تلویزیونی بیزارند . آن ها از هر تصویر متحرک یا این که به عبارتی فلش و یا این که هر چیزی که مضمون‌ اطلاع رسانی تبلیغاتی را دهد , بیزارند و اجتناب می کنند . یوزرها متاسفانه همینطور از هر نوشته و المان بجایی که مشابه یک اطلاع رسانی پباده سازی شده‌است , سوای تلاوت و یا این که دیدن یا این که اطمینان حاصل کردن از این‌که این المان فرمهای متداول اطلاع رسانی است یا این که یک مقاله موثر , اجتناب می‌نمایند . بدین ترتیب درصورتی که نوشته یا این که المانی که شما پباده سازی نموده اید البته مشابه اطلاع رسانی است , هر چقدر نیز کارساز باشد استفاده کننده از جزئیات آن باخبر نمیگردند و زحمات شما به هدر خواهد رفت . براین اساس بهترآنست از پباده سازی های شبیه یک اطلاع رسانی اجتناب نمود .

اعم از پباده سازی های که بنظر اطلاع رسانی همگانی تبلیغاتی می‌رسد و برای استفاده کننده جذابیتی ندارد میتوان به موردها زیر اشاره کرد :
استفاده از بنرهای چشمک زن : بدین معنا که استفاده کننده چشمان خویش را فیکس یک بنر چشمک زن نمی‌کند چون تجربه به وی اثبات کرده این یک اطلاع رسانی است .
استفاده از برنامه خردسالان هایی که نا مرتب و پلوغ است چون این هم به تجربه به استفاده کننده ثابت گشته با یک اگهی روبروست .
استفاده pop - up یا این که منوهای جهنده و حیاتی چون پیشین از آنکه این منوها بی نقص بارگذاری شوند بوسیله استفاده کننده بسته میگردند .
14 - گشوده شدن هر ورقه در پنجره نو

بهتراست لینک و پیوند هایتان در پنجره تازه گشوده نگردد . ضروری نیست اسکرین یا این که مانیتور استفاده کننده تارنما خویش را آکنده از پنجره های گشوده شده بگردانید و استفاده کننده هنگام استفاده نداند کدام پنجره را او‌را به عقب می برد و در درحال حاضر ویزیت کدام پنجره بود! جمعی از طراحان سایتها بدلیل این‌که تصور مینماید در‌حالتی که پیوند را در پنجره تازه بگشایند بنابراین پنجره وب سایت خودشان از دست نرود و در ورقه باقی خواهد ماند , ترجیح میدهند از این موقعیت در پباده سازی خویش استفاده کنند . ولی از آنجاییکه یک طراح عالی در پباده سازی وبسایت خویش , راحتی استفاده کننده را مدنظر قرار می‌دهد پس خوب تر است لینک و پیوند در به عبارتی پنجره گشوده گردند تا موجبات سرگردانی ویزیتور را مهیا نگرداند .
15 - آسانی بیش تر از توقع

بعضی وقتها هنگامی کلیه چیز بی آلایش و یکنواخت و راحت است شکیبایی انسان سرمیرود . مواظب باشید احترام به استفاده کننده تا آنجا در پباده سازی یک وب سایت پیش نرود که استفاده کننده دیگر اضطراری نباشد چه بسا مغز خویش را برای بازکردن یک پیوند هم , کاربیندازد! یوزرها اینترنتی


عملية تجميل الأنف : الفرق بين جراحة الأنف المفتوحة والمغلقة

سه شنبه 21 شهريور 1396
Array
نسرین معین
8: تعداد بازدید

عملية تجميل الأنف : الفرق بين جراحة الأنف المفتوحة والمغلقة
العديد اینجانب المرضى لا به لا يعرفون أن الجراحة التجميلية لها تاريخ تاريخي طويل , ولكن في السنوات الأخيرة كان هناك الكثير اینجانب النقاش حول تقنية تجميل الأنف في الأطباء . ولا شك في أن المرضى الذين يسعون إلى بدلة الأنف يؤيدون إجراء جراحة قلبية مفتوحة أو وجود جراح في الأنف . على الرغم اینجانب أن الأطباء يعتقدون أن أهداف جمال المريض وهيكلها وتشريح الأنف هي محددة لنوع العملية , ونحن نريد أن نتحدث عن الاختلافات في هذه الأساليب وشرح خاصیت ها كل منهم .
ما هو تجميل الأنف؟
تجميل الأنف هو وسيلة مذهلة لتحسين مظهر و تجميل الانف
. الأطباء يفهمون أن تغيير طفيف في مظهر الأنف يمكن أن يكون له تأثير دراماتيكي على صورة الفرد . منذ الأنف يلعب دورا رئيسيا في التنفس , وجراحة الأنف الأنف يجب أن يؤديها جراح مؤهل .

اینجانب هو المرشح المناسب لكلا النوعين اینجانب جراحة الأنف؟
rinobaz1
المرضى الذين يحتاجون إلى إصلاح جسر الأنف يمكن أن تفعل جراحة الأنف . جراحة بريدنيزولون هو عادة مناسبة للأشخاص الذين يحتاجون إلى تغييرات متواضعة . الناس الذين يرغبون في إصلاح نصائح الأنف يجب أن تختار أوب . إذا كان لديك احتقان الأنف الحاد تتطلب جراحة أثقل , يجب إجراء جراحة العصب البصري .

لأنه يمكن إجراء تغييرات كبيرة في الأنف عن طريق إجراء جراحة قرحة مفتوحة , والناس الذين يتطلعون إلى إجراء تغييرات أساسية في هياكل الأنف يجب أن تفعل ذلك . جراح متطور ينفذ هذا الإجراء في مانند هذه الطريقة التي لابه لا تزال على الأقل ندبة سليمة بعد از آن العملية ; وبعبارة أخرى , والناس الذين يسعون إلى إجراء تغييرات طفيفة أو تصحيح جسر الأنف ولا تريد أن تقلب أنفهم فمن الأفضل لتغيير عملية تجميل الأنف المغلقة , أو التغييرات التي ينبغي إجراؤها في طرف الأنف .

مقارنة الجراحة مع جراحة الأنف
rinobaz2
وتنقسم جراحة الأنف إلى مجموعتين . في جراحة الأنف , يقوم جراح الأنف بفحص الأنف أثناء أداءه , بينما في الممارسة العملية , فإن عملية تجميل الأنف تغلق الفجوة في أحد الأنف أو فتحات الأنف . في ما يلي , سوف نوضح الفرق بين هذين النوعين اینجانب الجراحة .

خلال جلسة المشورة الخاصة بك يجب أن تحدد بوضوح أهداف جمالك . الجراح يعطيك تعليمات گذشته الجراحة , والتي تشمل بدء فيتامين لتسريع عملية الانتعاش وتجنب وجود بعض الأطعمة على النظام الغذائي في اليوم گذشته الجراحة . كما يتحدث معك عن الرعاية ما آنگاه الجراحة .

كيفية إجراء جراحة بصرية
rinobaz3
خلال الجراحة , الجراح يخلق فجوة صغيرة على الجزء الخارجي اینجانب الأنف بين اثنين اینجانب فتحتي الأنف وفجوة أخرى باطن الأنف . الشقوق التي تم إنشاؤها عادة متعرجة , فهي على الفور تقريبا يتعافى , ونادرا ما وضعت نفسها في المكان .

وقد تراجع الجراح فحص الجلد الأنفي حتى يتمكن اینجانب الوصول إلى الغضروف الذي ينبغي إزالته اینجانب الأنف وإزالته أو تعديله لتحقيق الأنف الأمثل على ما يبدو . وبمجرد أن يتم تعديل الغضروف , يتم خياطة الأنسجة انقسام ويتم ارتداء الأنف لتحقيق الانتعاش .

مزايا جراحة بصرية

يجعل عملية زرع أسهل .
جميع أجزاء الغضروف الأنف متوفرة والجراح يمكن أن تعمل بدقة .
يمكن للجراح فحص بعناية التشريح والبنية الأنفية .
عيوب جراحة بصرية

في هذه الطريقة , فإنه ليس اینجانب الممكن تحقيق نتائج أكثر إيجابية اینجانب العمليات الجراحية الأخرى .
الوقت لإجراء جراحة العصب البصري أطول اینجانب جراحة الأنف .
يستغرق ذلك عادة ثلاث سا‌عتها أو أكثر .
قد يسبب تندب سماكة الأنسجة .
ويظل التضخم الناجم عن هذه العملية كما هو الحال مع الإجراءات الأخرى .
جراحة الأنف
جراحة الأنف , والتي يعرف أيضا أن تسبب تغييرا في العطس , أصبح ضابطه الجمال الشعبي في السنوات الأخيرة . يمكن لجراح البلعوم الأنفي إعادة تشكيل الأنف , وجعله أكبر أو أصغر . انه قدرتمند على تغيير طرف الأنف أو تضييق ثقوب الأنف . إذا كان لديك انحراف في أنفك حيث الغضروف أو عظم الأنف قد نزحوا ويسبب لك أن يكون مشاكل في التنفس . استشارة جراح التجميل أو کارشناس مع مجلس کارشناس حول ما إذا كانت جراحة الأنف مناسبة لحالتك , وكذلك عن الاختلافات مع جراحة العصب البصري .

كيفية القيام جراحة الأنف

rinobaz4
احتقان الأنف هو عملية العيادات الخارجية وعادة ما يتم تنفيذها زیر التخدير العام . منذ في هذه العملية يتم إنشاء فتحات زیر الأنف وتندب لا به لا يلاحظ بعد از آن العملية , فمن الأفضل لطرق أخرى . إذا كان أنفك كبير جدا , فإن جراح التجميل كسر بلطف أنفك وإزالة جزو صغير اینجانب العظام لجعله يتغير . إذا كان الأنف الخاص بك هو قرنية , فإنه يمكن على نحو سلس أو أنه يمكن تشويه الغضروف الأنفي لتغيير طرف الأنف . عندما يتم الانتهاء اینجانب الجراحة , الجراح يغلق الثغرات ويغلق الأنف مع الشاش للحفاظ على شكلها وهيكلها .

خاصیت ها جراحة الأنف

نتائج هذه الممارسة دائمة .
يتم تحسين الصورة الشخصية وزيادة الثقة بالنفس .
سيتم حل مشاكل تنفسك .
عيوب جراحة الأنف

هناك دائما خطر الإصابة آن گاه الجراحة , لذلك يجب أن تكون في صحة جيدة .
قد يستمر النزيف والتورم إلى أسبوع واحد .
هناك احتمال لردود الفعل السلبية للتخدير .
أفضل الممارسات
rinobaz5
وهذان النوعان اینجانب الممارسة ليس لهما نفس المزايا . كلا الطريقتين لها نتائج جيدة . وتعزى تفضيلات الأطباء إلى حد كبير إلى تجاربهم السابقة في كل طريقة . تبادل الجراح معك على عوامل مانند تورم وكدمات , وأوقات الانتعاش لمعرفة أي العلاج هو الأفضل بالنسبة لك . سواء كنت فتح الجراحة وعما إذا كنت قد اخترت جراحة الأنف , فإن النتائج ستكون هي نفسها لكليهما .


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به akhbare-nezame-mohandesi است. | طراح قالب: آوازک