محمد پارسا خویی از مهندسان نظام مهندسی پیروز به اخذ تندیس کارآفرین برتر سرزمین شد

دوشنبه 20 شهريور 1396
Array
نسرین معین
53: تعداد بازدید

محمد پارسا خویی از مهندسان نظام مهندسی پیروز به اخذ تندیس کارآفرین برتر سرزمین شد
آزمون نظام مهندسی
محمد پارسا خویی غالب به اخذ تندیس کارآفرین برتر ترکان در دو‌مین همایش سراسری کیفیت درساخت و ساز اظهار داشت : عمل مهندس ناظر می بایست تمام وقت باشد . محمد با تقوا خویی پیروز به اخذ تندیس کارآفرین برتر به نقل از مقر خبری - تحلیلی نظام مهندسی ( akhbarmohandesi . ir ) , ترکان مدیر اداره نظام مهندسی ساختمان در دو‌مین همایش سراسری کیفیت در ساخت و ساز ضمن تاکید بر اهمیت سپرده گذاری در بخش مسکن و مقایسه ی سپرده گذاری دولت و مردمان در‌این بخش اظهار داشت


محمد پارسا خویی پیروز به اخذ تندیس کارآفرین برتر
دولت حدود چهل هزار میلیارد تومان در بخش صنعت ساختمان سپرده گذاری می نماید در حالیکه سپرده گذاری مردمان و خانوارهای ما حدود هشتاد هزار میلیارد تومان است در واقع مردمان دو برابر دولت درین بخش سپرده گذاری دارا هستند و این نشان دهنده ی اهمیت و رده مسکن برای مردمان است و هر خانواده ای امید داراست که در حین معاش خود دست کم یک منزل ازآن خود داشته باشد و از طرف دیگر مردمان با اعتنا به این که تمام سرمایه خود را در‌این بخش ارائه می کنند خواستار این می باشند که نظیر اکثری از نقاط دنیا ساختمان هایی با ارتفاع قدمت مضاعف و بیشتراز صد سال داشته خیر ساختمان هایی که بعداز پانزده الی بیست سال ساخت فرسوده و کلنگی شود .

محمد باتقوا خویی چیره به اخذ تندیس کارآفرین برتر
کارآفرین برتر

محمد باتقوا خویی چیره به اخذ تندیس کارآفرین برتر


به نقل از مقر خبری - تحلیلی نظام مهندسی ( akhbarmohandesi . ir ) مسعود پزشکیان هم در دومی همایش سراسری کیفیت در ساخت وساز در راءس همایش های بین المللی صدا و سیمای کشور ایران اظهار داشت : درصورتی که میخواهیم مشکلات حل شود می بایست عمل را به کسی بدهیم که کاردان است تا مشکلات را شناسایی و بعد از آن راهکارهای اضطراری را ارائه نماید .
نایبرئیس مجلس شورای اسلامی و نماینده مردمان تبریز , آذرشهر , اسکو در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد : نقص‌ ما در جامعه این است که چنانچه کسی سمتی گرفت در تمامی مساله خویش را مجاز می داند که رهنمودهایی را مشخص و معلوم نماید . اینجانب حق ندارم در جایی که متخصص نیستم لحاظ بدهم .
نایب مدیر مجلس شورای اسلامی بابیان این که روش صحیح …


ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به akhbare-nezame-mohandesi است. | طراح قالب: آوازک