چه‌گونه یک کمپانی پباده سازی وب سایت را تعیین کنیم؟

سه شنبه 21 شهريور 1396
Array
نسرین معین
99: تعداد بازدید

چه‌گونه یک کمپانی پباده سازی وب سایت را تعیین کنیم؟
چنانچه شما اکنون قراردادی را با یکی موسسه ها پباده سازی وبسایت دارید یا این که پیرو فرد یا اطراحی سایت در مشهد
شرکتی برای پباده سازی وب سایت خویش می‌گردید , وسیع ترین مشکلی که با آن برخورد خواهید کرد آنستکه که به چه شکل شرکتی مطمئن برای این خواسته بیابیم؟ شرکتی که عمل پباده سازی را به طرز صحیحی و در موعد مقرر به آخر و عاقبت برساند .

بخش اعظمی از تارنما ها به شما و وبمسترها این قابلیت را می دهند تا پروژه های خویش را برای شرکت ها پباده سازی وب سایت به مناقصه گذارید . کلیه این تارنما ها به شما این قابلیت و امکان را می دهند تا با موسسات و اشخاصی که برای شما عمل خواهند کرد , از پیشین تماس گرفته و با آنان سخن فرمایید . چه بسا بخش اعظمی از آنان بر پایه ی , مرزوبوم , استان , شهر و ناحیه موسسات را گونه بندی می نمایند که به شما این قابلیت و امکان را می‌دهد تا مناطقی که دستمزدها بالا نمی باشند و شهرهای صنعتی نمی باشند , کمپانی متبوع خویش را گزینش نمایید . اینکار به شما این قابلیت و امکان را خواهد بخشید تا مخارج پروژه خویش را ذیل نگه دارید . به عبارت دیگر , شما با استخدام نفرات کمتر , در هزینه ها صرفه جویی میکنید .

سئوالی که می‌ماند آن است که چطور می توان از در میان شن ها , الماس را پیدا کرد؟ فرد یا این که شرکتی که بتواند کاری کیفیت عالی را در برهه زمانی زمان مقرر شده با مخارج معلوم شده به شما تحویل دهد؟ جواب دادن به‌این پرسش معمولی نمیباشد . شایسته ترین کاری که میتوانید انجام دهید استفاده از ابزارهایی است که در بعضا از وب سایت ها برای قیمت دهی به شرکت های و وبسایت ها ارائه می گردد .

متاسفانه بیشتر چنین تارنما هایی از سیستم های قیمت دهی ضعیفی استفاده می نمایند بطوریکه به مشتریان اذن می‌دهد تا صرفا امتیازی را بین 0 تا 10 به طراحان بدهند . چنین سیستم هایی معمولا فاکتورهای مختلفی را در خویش جای نمی دهند , فاکتورهایی مانند دسته پروژه و پیچیدگی های آن .

پیچیدگی یک پروژه فاکتور مهمی میباشد . طراحان وب سایت هایی که پیچیدگی خاصی ندارند و خیلی بی آلایش پباده سازی گردیده اند می‌توانند در‌این سیستم امتیاز بالایی را برای شغل های خویش کسب نمایند . البته تضمینی نیست که آن‌ها بتوانند پروژه های پیچیده خیس را بخوبی سوق دهی نمایند . از آنجاییکه پروژه های پیچیده خیس , مخارج بالاتری را طلب می نمایند , در سود چنین سیستم هایی باید دست‌کم فاکتور مبلغ پروژه را هم در فرمول های درجه بندی خویش در لحاظ بگیرند تا داده ها بیش تر تری را به مشتریان ارائه دهد . با اینکار , تصمیم گیریهای مشتریان , معمولی خیس خواهد شد .

در زیر چندین توصیه برای گزینش شرکتی مطلوب در پباده سازی وبسایت را مورد مشاجره قرار میدهیم .
مشتری هیچوقت نباید مبلغ را تیتر نماید

احتمال دارد بپرسید استدلال این فرمان چه می‌تواند باشد؟ در صورتی‌که مبلغ را تیتر فرمائید , بخش اعظم شرکتهای بر حسب مبلغ تیتر شده از سمت شما , هزینه ها را سفارش خواهند اعطا کرد . متاسفانه هزینه ها و دستمزدها در یک شهر یا این که حوزه‌ نسبت به بخش ها دیگر میتواند تماما متعدد باشد .

بعنوان نمونه , فرض نمائید شما قصد دارید تا لوگویی را برای خویش پباده سازی نمایید و انجام اینکار را بدست پباده سازی بسپارید . هر گرافیست ماهری باید حاذق به انجام اینکار باشد . در فیض مناسب ترین عمل این است که با کمترین هزینه اینکار را انجام دهید . البته فکر کنید که مخاطبان شما کسانی در استرالیا میباشند . در اینصورت منطقی نیست تا فکر کنید پباده سازی در جمهوری اسلامی ایران یا این که چین , بتواند به به عبارتی خیر پباده سازی که مستقر استرالیا است , از مخاطبان شما آگاه باشد . البته به‌این نکته اعتنا داشته باشید که مخارج پباده سازی در استرالیا به مراتب فراوان فراتر از مخارج پباده سازی در کشور‌ایران و چین است .

هیچ وقت از کمپانی هایی که بالاتر از انتظارات شما میباشند استفاده نکنید

احتمال دارد بپرسید ( در شرایطی که خودم مهارت داشتم که از کس دیگری امداد نمی گرفتم ( . اگر‌چه این جمله شما احتمالا درست باشد اما شما نیاز دارید تا به مقدار کافی با حوزه کاری خویش آشنا باشید تا توانمند باشید به توجه , پروژه خویش را تعریف فرمائید , و بتوانید معلوم فرمایید چه کارهایی قابلیت و امکان پذیر است و چه کارهایی قابلیت پذیر نیست تا بدانید هزینه تیتر شده در پروژه منطقی است یا این که خیر .

در صورت لزوم , از فردی مشورت کردن بگیرید که در‌این ناحیه تا قبل از این شناخت دارااست . عمده وب سایت ها معمولا انجمن گفتگویی دارا‌هستند که میتوانید با اسم مستعار پیش از آنکه پروژه خویش را بدست آن ها بسپارید , با آن ها مشورت کردن و حرف نمائید . با توجه به برخورد های طراحان راجع به پروژه خویش دقت فرمایید . شایسته ترین گزینش و آیتم , فرد یا این که شرکتی است که شیفته کارش است . از آنان بخواهید تا مثال شغل های مشابهی را که تا قبل از این در این راستا انجام داده اند را در صورت قابلیت نشان تان دهند . طراحان گرافیست , طراحان وبسایت , و هم پدید آورندگان مطالب , می بایست توانمند باشند تا مثال شغل های خویش را ارائه دهند . برنامه نویسان و بعضا دیگر , احتمال دارد قوی نباشند تا مثال کارهایی را ارائه دهند اما ممکن این بتوانند منابعی را در این سمت معرفی نمایند .

با پیروی از مطالب فوق و هم گشوده گذاشتن باب مذاکرات و مشورت کردن , حاذق خواهید بود تا بشدت بخت یافتن طراح و کمپانی طراح مورد نظرتان را ارتقا دهید . این فعالیت نیز در طول و نیز در مخارج پروژه , به شما یاری خواهد کرد ضمن آنکه مدیر کسب و عمل شمارا سهل وآسان خیس خواهد کرد . در پایان , نکته ای موجود است آن است که شما در تعیین طراح , به به عبارتی مشکلاتی برخورد خواهید کرد که در استخدام یک کارمند با آن مواجه خواهید بود ضمن آنکه مشکلات دیگری هم مثل حالت جغرافیایی , کشوری , استانی , و شهری به آن بیش تر شده‌است .


ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به akhbare-nezame-mohandesi است. | طراح قالب: آوازک