پباده سازی وب سایت - 4 استدلال عمدهء عدم مطالعه محتوای سایت شما

سه شنبه 21 شهريور 1396
Array
نسرین معین
47: تعداد بازدید

پباده سازی وب سایت - 4 استدلال عمدهء عدم مطالعه محتوای سایت شما
پیدا کردطراحی سایت در مشهد
هایی که برای فروش در وبسایت خویش از محتوای بروشورهای تبلیغاتی ( اسکن paste ( انجام داده اند اصلاً عمل دشواری نیست . این سایت ها معمولاً دارنده مطالب فراوان طولانی و مملو از کلمات بیهوده بوده و تلاوت آن مطالب به طور آنلاین فراوان طاقت فرسا می‌باشد .

اکثر وقت ها این اشخاص در پباده سازی وبسایت های خویش مشکلات فاحش و مهلک ای را مرتکب میشوند که اصلی ترین این ایرادات این است که برای تارنما خویش مطالب و محتوای منحصربه‌فرد ساخت نمی‌کنند . نوشتن محتوا و تهیه و تنظیم مطالب برای سایت با تهیه و تنظیم مطالب برای رسانه های چاپی مثل مجله دوچندان مختلف میباشد .

چون در وبسایت ها و مطالب آنلاین , اشخاص در واقع محتوا را نمی خوانند - بلکه آن را نسخه برداری می نمایند . برای این‌که مطالب وبسایت شما راحت خیس به طور آنلاین هضم شود , در اینجا به 4 نکته حائض اهمیت برای تنظیم محتوای وب سایت ارائه می‌کنیم :

- نکته شماره یک – یوزرها در سایت مطالب را نمی خوانند - نسخه برداری می نمایند

همانگونه که قبلاً ذکر شد , یوزرها متن ها جانور در صفحه های سایت را نظیر یک خبر نامه نمی خوانند بلکه تنها با چشمان خویش محتوای کلی و داده ها آن را کپی می نمایند .

مطالعات نشان داده است که حدود 79 % از یوزرها تست شده مدام مطالب مو جود در صفحه های را نسخه برداری می نمایند . صرفا 16 % از اشخاص واژه و کلمه به کلمهء مطالب را به طور آنلاین مطالعه می نمایند . به مراد ساخت نوشته های اساسی و برای احضار شدن آن , عنصرها مضاعف مهمی موجود است که دربرگیرنده :

استفاده از نوشته های برجسته یا این که Bold شده


استفاده از Bullet ها ( ● , ٭ , - و . . . ) یا این که نماد گذاری در نوشته


استفاده از عنوان ها حساس و فرعی


میزان ظاهری فونت ها

 


تحت عنوان یک راهنمای کلی , همت فرمائید حجم کلمه ها را در محتوا کاهش داده و صرفا نظرها و نظرها اساسی را در پاراگراف های مختصر و موءثر ارائه دهید تا یوزرها برای اخذ هرگونه داده ها با یک نگاه کلی آن را بدست بیاورند .

- نکته شماره دو – باریک نگه داشتن پاراگراف های محتوا

کلیه این مسئله را میدانند که متن‌ها طولانی به طور افقی حجم بیشتری دارااست و احتمال احضار شدن آن ها هم کمتر میباشد . مجله ها هم سالهاست که‌این رمز را میدانند و مقاله‌ها خویش را به طور ستون هایی کوتاه با پهنا کم می نویسند . مهمتر از تمامی این‌که استفاده از ستون های باریک همراه با تصاویر برای لبریز کردن فضاهای خالی هم فراوان مطلوب میباشد .

- نکته سوم – قرار دادن نوشته های با اهمیت برفراز fold

بخش اعظمی از شما احتمالا بپرسید که fold چیست؟ fold خطی است که او‌لین صفحهء مشاهده شده بوسیله استفاده کننده را از گزیده که استفاده کننده برای دیدن اسکرول می نماید , تقسیم می‌نماید . ولی این خط تغییراتی خواهد کرد که‌این تغییر‌و تحول بستگی به رزولوشن مانیتور استفاده کننده دارااست .

ولی مطالعات نشان میدهد که اکثری از یوزرها بیشتر از وضوح 1024×768 و فراتر در مانیتور خویش استفاده می نمایند .

اطمینان حاصل نمایید که پیوند ها و call to action های دارای اهمیت شما بر بالای fold همراه با متن ها تکمیلی در نصیب زیر در سمت انتهای ورقه موجود هست .

- نکته شماره چهار – موتورهای کاوش را فراموش نکنید

هیچوقت فراموش نکنید که محتوای تارنما شماست که رنکینگ سایت شمارا به وجود می آورد و یا این که برعکس , وخیم می نماید . براین اساس مطمئن گردید که از موعظه ها و نکات ذکر شده در نوشتن محتوا در سایت خویش استفاده نموده اید .


ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به akhbare-nezame-mohandesi است. | طراح قالب: آوازک