نظام مهندسی ساختمان در دلخواه سازی فضای شهری برای معلولان و سالمندان بایستی اعتنا کافی داشته باشد

دوشنبه 20 شهريور 1396
Array
نسرین معین
49: تعداد بازدید

نظام مهندسی ساختمان در دلخواه سازی فضای شهری برای معلولان و سالمندان بایستی اعتنا کافی داشته باشد
آزمون نظام مهندسی
پرویز شعبانی روز چهارشنبه در گرد‌همایی کمیته دلخواه سازی شهرستان تنگستان افزود : شهرداریهای تنگستان , بایستی با طرح ریزی حتمی اقدامات موردنیاز برای رفاه معلولان و سالمندان انجام دهند . او بیشتر کرد : همینطور نظام مهندسی ساختمان برای مطلوب سازی برای معلولان در اجرای نقشه های ساختمانی , ارزیابی و اعتنا کافی را داشته باشند . دلخواه سازی فضای شهری برای معلولان و سالمندان

دلخواه سازی فضای شهری برای معلولان و سالمندان
اداره نظام مهندسی ساختمان بوشهر

دلخواه سازی فضای شهری برای معلولان و سالمندان
شعبانی بیان کرد : شهرداری های شهرهای اهرم , دلوار و آباد نسبت به جهت دهی پیاده رو ها , رفوژ خیابان و بانکها برای استفاده معلولان نسبت به احداث رمپ های استاندارد مبادرت نمایند .
او اعلام کرد : دستگاههای اجرایی شهرستان که دارنده ساختمان دو طبقه به بالا میباشند , با اعتنا به مراجعه اشخاص سالمند یا این که عقب افتاده جسمی , حتمی است نصب بالا بر را در فرمان فعالیت قرار دهند .
شعبانی با این که لایروبی کانال‌های دفع آبهای سطحی در شهرهای تنگستان به وسیله شهرداریها اضطراری است اعلام‌کرد : با اعتنا به احتمال بارندگی و وقوع سیل شهرداریها بایستی نسبت به لایروبی کانال‌های عبور آب در تراز شهرها مبادرت نمایند .
او خاطرنشان کرد : برای ارتقاء آمادگی ستاد معضل شهرستان , دستگاههای اجرایی ضمن محافظت آمادگی خویش و حضور در شهرستان در مواقع چالش شماره تماس خویش را به فرمانداری اعلام نمایند .
شعبانی افزود : دستگاههای اجرایی شهرستان نیازها و کمبودهای سازمان ذی‌ربط را در بخش مدیر چالش در اسرع وقت اعلام نمایند .
او طولانی تر کرد : به مراد رویا رویی با هرگونه حادثه ها احتمالی در تراز شهرستان تنگستان نیاز شناسایی نقاط رخداد خیز لازم است و می بایست برای برطرف کردن آن ها مبادرت و دستگاه های اجرایی دراین مورد همیاری های واجب را داشته باشند .
شعبانی اذعان کرد : دستگاههای اجرایی در مسئله منعکس شدن خبر‌ها درست مرتبط با حادثه ها و رویدادهای تراز شهر و روستاهای شهرستان تنگستان با هماهنگی فرمانداری مبادرت نمایند .
او ادامه بخشید : همینطور پیشگیری از ارتقا بها کالاها , در دست گرفتن و تحلیل برکیفیت ارزاق , استاندارد سازی و بهبود سرویس ها رفاهی به شهروندان واجب است .
شعبانی اذعان کرد : اتاق صنوف و دستگاههای دارای ربط , بازدید و تحلیل دائمی را از مرحله بازار داشته باشند و خلاف کاران را به تعزیرات حکومتی , برای رسیدگی به تخلفات صنعتی , کامل شدن پرونده و صادر شدن رای تعزیرات معرفی نمایند .


ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به akhbare-nezame-mohandesi است. | طراح قالب: آوازک